Autko z akumulatorem

 

Samochodziki dla dzieci były znane już trzydzieści lat temu, ale nie wyglądały one tak jak dzisiejsze. Przede wszystkim były napędzane siłą nóżek dziecka, ponieważ pod maską miały pedały. Obecnie są one zasilane prądem elektrycznym. 

Jak działa samochód na akumulator?

autka na akumulator z pilotemDzieci uwielbiają spacery z rodzicami, bo mogą się wyszaleć i poznać nowe, ciekawe miejsca. Jednak zwiedzać można też z pozycji kierowcy pojazdu napędzanego wydajnym akumulatorem. Dla maluchów autka na akumulator z pilotem są świetną alternatywą dla roweru, hulajnogi, czy rolek. Dzieci mogą sobie w ich spokojnie siedzieć i tylko kierować. Autka wyglądają niczym miniaturowe wierne kopie prawdziwych pojazdów, ponieważ mają wiernie odzwierciedlone wyposażenie. W samochodzikach znajdziemy przede wszystkim boczne lusterka, klakson, czy światła led z przodu i z tyłu pojazdu. Dzięki temu maluchy czują się w nich jak w prawdziwych pojazdach, jakimi jeżdżą ich rodzice. Samodzielne kierowanie daje im niesamowicie dużo frajdy, ale czasem może być konieczna w tym temacie pomoc. Autka na akumulator z pilotem są świetnym rozwiązaniem, jeżeli bierzemy dziecko na dłuższy spacer, ponieważ kiedy maluch się znudzi samodzielnym kierowaniem, to dzięki zdalnemu pilotowi, może nim kierować rodzic. Autka bez problemu poruszają się po różnych podłożu, takim jak asfalt, chodnik, czy alejka w parku. Kierowanie takim pojazdem ogranicza się do używania kierownicy, pedału gazu i przełącznika kierunku jazdy, który znajduje się na kierownicy.

Ceny takich samochodzików zaczynają się już od kilkuset złotych, a najdroższe modele mogą kosztować nawet ponad tysiąc złotych. Taki pojazd na akumulator jest świetnym pomysłem na prezent dla dwu, lub trzylatka, który z pewnością nie będzie się chciał rozstać z autkiem.