Badanie prawdomówności na wariografie

Nie ma osoby, która by nie została choć raz okłamana i też nikogo nie oszukała. Kłamstwo mamy niemalże zakodowane w genach, gdyż tak naprawdę bywają chwile, kiedy jest ono konieczne. Jednak trzeba wiedzieć kiedy one następują.

Do czego służą badania wariograficzne?

wariograf - badania dla małżeństwWiększość z nas nieufnie podchodzi do nieznajomych i nie daje wiary każdemu ich słowu. Wynika to z ostrożności, ponieważ nigdy nie wiemy, kiedy obca osoba mówi prawdę, a kiedy nie. Łatwiej nam to ocenić po bliskich nam osobach, które znamy i wiemy jak reagują w danych sytuacjach, choć oczywiście nie jest to regułą. Bywa tak, że to najbliższe osoby nas najbardziej oszukują i wtedy jest to bardzo bolesne. Nawet w małżeństwach ludzie się okłamują, czego najlepszym przykładem są zdrady. Czasem ich wykrycie jest bardzo trudne, bo mąż lub żona doskonale się ukrywa, ale i na to są sposoby. Urządzeniem, które wykrywa kłamstwa jest wariograf – badania dla małżeństw są na nim bardzo często prowadzone. W ponad dziewięćdziesięciu procentach chodzi o ustalenie czy współmałżonek zdradził, a nieliczne przypadki dotyczą konfliktów rodzinnych. Każdy z nas, po wyrażeniu zgody, może się poddać takiemu badaniu, ponieważ jest ono ogólnie dostępne. Wystarczy dokonać płatności w wysokości tysiąca dwustu złotych i ustalić dogodny termin przeprowadzenia badania. W czasie jego trwania, wariograf rejestruje reakcje fizjologiczne organizmu na bodźce zewnętrzne. Przede wszystkim chodzi o przyśpieszone bicie serca czy nadmierną potliwość skóry.

Oszukać wariograf jest bardzo trudno i przeważnie potrafią to jedynie agencji służb specjalnych, dlatego też jego skuteczność jest tak wysoka. Dla wielu małżeństw takie badanie jest ostatecznością, ale też koniecznością w podjęciu decyzji o ich przyszłości.