Bluza z nadrukiem ze sklepu internetowego

Jestem wielką fanką przerabiania ubrań. Rzadko kiedy noszę ciuchy, którym nie doszyłam chociażby malutkiej ozdoby. Lubię modę modną, wygodną, ale przede wszystkim swoją. Dlatego kiedy dowiedziałam się, że mogę zaprojektować nadruk na bluzie, od razu postanowiłam zamówić dwie sztuki.

Dobrej jakości bluza z nadrukiem

bluzy z nadrukiem sklepOd kilku lat moją wielką pasją jest przerabianie ubrań. Bardzo lubię to robić ponieważ proces ten jest dla mnie niezwykle relaksujący. Lubie też kupować rzeczy handmade, czyli te jedyne w swoim rodzaju. Kilka tygodni temu zaczęłam szukać w internecie jakichś ciekawych ubrań, aby je przerobić. Znalazłam sklep z koszulkami, które miały nadrukowane zabawne napisy. Postanowiłam kupić ich kilka i również nieco zmodyfikować, jednakże na po chwili znalazłam także bluzy z nadrukiem sklep na stronie którego byłam oferował ich bardzo dużo, a że nigdy nie przerabiałam bluz pomyślałam, że mogą stanowić dla mnie małe wyzwanie. Okazało się chwilę później, że nie będę musiała jednak przerabiać gotowców, ponieważ na stronie istniała możliwość zaprojektowania ubrań. Na stronie internetowej sklepu była bowiem zakładka w której można było wybrać sobie krój bluzy, jej kolor, a następnie wgrać swoją grafikę lub po prostu ozdobić bluzę własnym nadrukiem. Szybko odpaliłam program graficzny na komputerze i narysowałam piórem moją ulubioną postać z gry, a następnie zadowolona z efektu końcowego wgrałam grafikę, ozdobiłam ją tekstem, który ta postać często wypowiada, wybrałam czcionkę i gotowe! 

Bluza okazała się bardzo cieplutka i podszyta milutkim puszkiem od spodu. To, co jednak mnie najbardziej ucieszyło to jakość nadruku. Biorąc pod uwagę niską cenę bluzy nie myślałam, że nadrukowana grafika będzie tak świetnej jakości. Kolory wraz ze szczegółami były doskonale odwzorowane do takiego stopnia, że było nawet widać gwiazdki na źrenicach mojej postaci.