Busy do Anglii

Busy do Anglii i zgubione paczki

Przez bardzo długi czas zastanawiałam się jak mogłabym dostarczyć nowe spodnie mojej kuzynce, która mieszka za granicą. Na dodatek dawniej pożyczyłam od niej książkę i chciałam jej ją oddać.

Busy do Anglii zbyt drogie

Busy do AngliiNa wyjazd nie było szans, ponieważ dostałam nową pracę i nie mogłam sobie pozwolić na dzień wolnego. Wszystko odbywało się w zawrotnym tempie, a ja chciałam jak najlepiej wypaść przed swoim szefem. Także busy do Anglii były bardzo drogie i musiałabym wydać dużo pieniędzy. Moja mama poleciła mi pewną firmę związaną z transportem. Ja nie byłam do niej przekonana, ponieważ wiedziałam jak wyglądają różnego rodzaju przewozy. Ostatecznie paczki do Anglii wysłała mi pewna placówka w mojej miejscowości. Zapłaciłam odpowiednią kwotę. Jednak wiedziałam, że czasami zdarzają się pomyłki i nie można tego uniknąć. Oni prowadzili także liczne przeprowadzki do Anglii na dość wysokim poziomie. Nowe samochody oraz autokary zjawiały się na ich placu.
Niestety po około paru tygodniach kuzynka powiedziała mi, że paczka nie dotarła. Z wielkim żalem zadzwoniłam do wybranej firmy. Okazało się, że po prostu się zgubiła i są małe szanse na odzyskanie zawartości. Po prostu dotarła do innego kraju. Busy Anglia Polska jeździły regularnie i nie wiedziałam jak mogło dojść do takiej pomyłki. Na szczęście uczciwy znalazca odesłał ją do mnie. Pochodził w Irlandii. Byłam mu za to bardzo wdzięczna. Rzadko zdarzają się tacy ludzie, którzy odsyłają zguby. Oczywiście busy Anglia Polska zapłaciły za przesyłkę i dostałam wielkie przeprosiny. Ostatecznie książka oraz modne spodnie zostały ponownie wysłane. Tym razem pod dobry adres. To mnie uspokoiło, ponieważ zawartość nie należała do tanich rzeczy.

Wszystko dobrze się skończyło. Jednak muszę bardzo uważać na kolejne tego typu wysyłki. Gdy dostanę wolne pojadę tam osobiście. Mam nadzieję, że to pewniejszy sposób i zwiedzę trochę miasta.