Cavaliada – skrót informacyjny

Piękne, mądre i szlachetne zwierzęta – takie są właśnie konie. Już niedługo rozpocznie się kolejna edycja wydarzenia znanego jako Cavaliada Tour, który jest cyklem zawodów jeździeckich organizowanym na szeroką skalę w Polsce. Czego można się spodziewać? Jakich atrakcji możemy oczekiwać? Jakie zmagania zobaczymy?

Czym jednak jest Cavaliada?

CavaliadaPrzede wszystkim, Cavaliada to zawody. Pełne pasji, emocji, ale i również ciężkiej pracy włożone przez dziesiątki ludzi, ale i również niesamowite i szlachetne zwierzęta. Poza samymi zawodami, odbędą się również profesjonalne pokazy oraz targi, w trakcie to których będzie można doświadczyć niesamowitych atrakcji, widoków, a także poznać wielu wspaniałych ludzi, których prawdziwą pasją są konie. Dodatkowo, w trakcie targów będzie można zapoznać się z ofertą wielu wystawców, którzy prezentują swój asortyment oraz akcesoria. Wszystko zarówno dla konia, jak i jego właściciela. Kolejną wielką atrakcją będą pokazy organizowane w trakcie całej Cavaliady. Będzie można ujrzeć profesjonalnych jeźdźców, którzy szlifują swoje umiejętności od wielu, wielu lat, a pokazy woltyżerki i kadryli sulek z całą pewnością będą czymś, na co warto będzie zwracać uwagę. Cavaliada będzie odbywać się w czterech miastach Polski, a mianowicie – Lublinie, Warszawie, Krakowie i Poznaniu, z czego w każdym z nich możemy spodziewać się tak samo ekscytujących wrażeń oraz rywalizacji między zawodnikami na oficjalnych zawodach halowych. Najbliższa Cavaliada rozpocznie się dwudziestego ósmego listopada w Poznaniu i będzie trwała całe cztery dni.

Niezależnie od tego czy jest się amatorem, profesjonalistą czy też przelotnym gościem, Cavaliada to wydarzenie, które warto doświadczyć i zobaczyć na własne oczy. Dziesiątki atrakcji, wystawców, zacięta rywalizacja oraz przede wszystkim wspaniała atmosfera, to wszystko i jeszcze więcej rozpocznie się już niedługo.