kabina prysznicowa na wymiar

Co zrobić z małą łazienką? – kabiny prysznicowe na wymiar

Kabiny prysznicowe na wymiar sprawdzają się w małych łazienkach, ale coraz częściej stosuje się je w dużych przestronnych łazienkach. Czemu?

Małe pomieszczenia w domu to duży problem. Brak miejsca to chyba nasza największa zmora. Nie możemy wszystkiego schować, co jakiś czas trzeba coś wyrzuci. Nie raz marzymy tym, żeby znaleźć coś tańszego, ale niestety bardzo często nie pozwalają nam na to nasze fundusze. Dlatego też należy szukać innych, tańszych rozwiązań. Największym problemem jest mała kuchnia i łazienka. Tu z pomocą przychodzą kabiny prysznicowe na wymiar.

kabina prysznicowa na wymiarCzasem w kuchni nie możemy się obrócić, a w łazience nie mieści się nawet pralka. Idealnym rozwiązaniem są w tym przypadku wszelkie meble na wymiar. Również w łazience możemy zastosować o rozwiązanie decydując się na kabiny prysznicowe na wymiar. Może wydaje się to dość awangardowe, a przy okazji uważamy, że bardzo drogie, ale w rzeczywistości wydatek ten nie jest tak przytłaczając, a co najważniejsze bardziej funkcjonalnego rozwiązania na pewno nie znajdziemy.
Taki prysznic nie tylko pozwoli nam zaoszczędzić sporo miejsca, co np. w przypadku wanny jest nie kompletnie nie możliwe, ale również da nam możliwość urządzenia łazienki, w nowoczesnym stylu. Pamiętajmy przede wszystkim, że musi to być praktyczne i bardzo funkcjonalne miejsce. Dlatego wszelkie ozdoby stojące na podłodze należy zdecydowanie wyeliminować. W małej łazience ciekawym rozwiązaniem są lustra, które optycznie zwiększą wielkość pomieszczenia. Bardzo ważne są szafki i inne szafeczki, aby wszystkie kosmetyki i produkty chemiczne można było schować.
W niektórych łazienkach istnieje możliwość stworzenia szafki w ścianie. To też jest niezwykle praktyczne rozwiązanie. Wielką umywalkę lepiej jest zastąpić małą umieszczoną na szafce. Jeśli nie May miejsca na duży automat, możemy kupić mniejszą wersję, która zbiera nam mniej miejsca.

Ciekawym rozwiązaniem są szafki z lustrem, a także z koszem na ubrania. Pamiętajmy, że takie kosze zajmują sporo miejsca, a jeśli zakupimy szafki z takim właśnie pojemnikiem, to będzie wprost idealnie. Ważny jest też dobór odpowiednich płytek i różnego rodzaju innych rzeczy. Inspiracje znajdziemy w Internecie i różnych magazynach odnośnie dekoracji domu.