Czy da się zastąpić gwoździe klejem?

O wiele łatwiej jest przymocować coś do ściany za pomocą specjalnego kleju, niż przy użyciu śrub czy gwoździ. Klej montażowy ułatwia i znacznie przyspiesza prace remontowe, ponieważ jest niezawodny i wielofunkcyjny. Można nim przymocowywać nawet cięższe przedmioty, takie jak szafki czy półki.

Do czego służą kleje silanowe?

klej silanowyDzięki specjalnemu klejowi montażowemu można przytwierdzać do ściany różnego rodzaju przedmioty, nawet te cięższe. Specjalna formuła kleju zapewnia świetną przyczepność i nie wymaga podpierania przyklejanego przedmiotu. Specjalny klej silanowy może zastąpić gwoździe, wkręty czy śruby. Nadaje się zarówno do stosowania wewnątrz, jak i na zewnątrz ze względu na swą wysoką odporność na warunki atmosferyczne oraz bardzo skrajne temperatury. Klej polecany jest do stosowania na powierzchnie niemal każdego rodzaju – suche, wilgotne, gładkie, a nawet porowate. Klej charakteryzuje się niezwykłą trwałością oraz dobrą przyczepnością. Produkt jest nieoceniony podczas wszelakich prac remontowych w domu. Produkt powinien znaleźć się w każdym domu, ponieważ ma ogromny zakres zastosowania. Z powodzeniem można go używać do betonu, drewna, metalu, pvc, czy szkła. Bardzo często używany jest do mocowania luster, szafek, półek, elementów zewnętrznych. Produkt ma świetną gęstość i nie spływa, zatem może być stosowany zarówno w pionie, jak i poziomie. Jest odporny na obciążenia sięgające nawet 22Kg/Cm².

Polecany klej jest bezpieczny w stosowaniu, nawet dla alergików oraz osób wrażliwych na chemię. Nie wytwarza żadnych toksycznych i groźnych dla człowieka substancji. Dzięki niemu w łatwy sposób można przymocować np. elementy dekoracyjne w salonie, bez problematycznego wbijania gwoździ czy wiercenia w ścianach. Produkt znacznie ułatwia życie i znajduje wiele zastosowań.