Czy warto kupić suszarkę do rąk?

Bardzo często spotykanym rozwiązaniem w toaletach publicznych są papierowe ręczniki do wycierania dłoni. Jest to jednak niepraktyczne, ponieważ ręczniki należy ciężko uzupełniać, a kosz na odpady często opróżniać. W stercie mokrych śmieci rozwijają się bakterie i zarazki, które stanowią zagrożenie dla osób korzystających z łazienki. W jaki sposób tego uniknąć?

Praktyczne i ekonomiczne suszarki do rąk

ekonomiczna suszarka kieszeniowaNowoczesne suszarki do rąk są rozwiązaniem ręcznikowego horroru. Tworzone są przez inżynierów i specjalistów, którzy dokładają wszelkich starań, by systemy były praktyczne i solidne. Nowoczesne urządzenia nie pobierają dużo energii, jednak pomimo tego prędkość powietrza jest bardzo duża. Kiedy sensory wyczują dłonie automatycznie uruchamiają silnik, a powietrze zaczyna suszyć dłonie. Wielu użytkowników zastanawia się, czy czynnik suszący dłonie nie jest zanieczyszczony – w końcu powietrze zasysane jest z otoczenia. W nowoczesnych modelach zastosowano jednak wydajne filtry, które zatrzymują nawet te cząstki, które są niewidoczne dla oczu. Oczywiście zakup urządzenia wiąże się z jednorazowym zainwestowaniem większej ilości środków. Warto jednak zauważyć, że ekonomiczna suszarka kieszeniowa jest bardzo tania w utrzymaniu. Pobiera bowiem niewiele energii elektrycznej, przez codzienny koszt jej utrzymania jest znacznie niższy niż kupowanie papierowych ręczników.

Elektryczne suszarki do rąk są więc bardzo tanie w utrzymaniu i przede wszystkim bezpieczne. Jeśli zdecydujemy się na zakup nowoczesnego urządzenia możemy mieć pewność, że klienci chętnie będą z niego korzystać. Taka inwestycja to doskonałe rozwiązanie właściwie pod każdym kątem. Doskonale sprawdzi się w restauracjach, sklepach, centrach handlowych oraz wszystkich innych publicznych toaletach.