Czy warto skorzystać z usług architekta wnętrz?

Czy warto skorzystać z usług architekta wnętrz?

8 lipca, 2016 Dom i wnętrze 0
architekt wnętrz

Witajcie, jestem Marlena, z zawodu jestem fotografem i zajmuję się polowaniem na pejzaże, by uwieczniać ich majestat. W moim życiu dużo się więc dzieje ze względu na częste podróże. Zawsze kochałam jeździć po świecie i nie mam nic przeciwko takiemu życiu.

Szczeciński architekt wnętrz i nasza współpraca

architekt wnętrzZawsze jednak wracamy do domu i ważne jest, żeby był dla nas taką przystanią, ostoją, jaką była Itaka dla Odysa. Dlatego też, jako osoba wyczulona na wizualne piękno i estetykę, budując własny dom zdecydowałam się zatrudnić specjalistę. Pani architekt wnętrz-szczecin, z którą nawiązałam współpracę, była bardzo miłą osobą i od razu złapałyśmy wspólny język. Jeszcze zanim zaczęłyśmy rozmawiać o projekcie, opowiadała mi o swoich osiągnięciach zawodowych jednak była to bardzo miła, luźna rozmowa. Projektowanie wnętrz, jak mi powiedziała, wiąże się przede wszystkim ze znalezieniem stylowej, modnej odpowiedzi na potrzeby klienta. Tak mi się spodobało to zdanie, że aż je sobie zapisałam! Dewizą tą faktycznie kierowała się podczas wykonywania projektu, konsultując ze mną wszystkie kluczowe decyzje. W wizualizacji znalazły się zatem, prócz standardowych pomieszczeń i elementów wyposażenia domu, albo mieszkania, również miejsca na ekspozycję moich fotografii konkursowych, oraz mojej kolekcji zabytkowych aparatów, dodatkowo zabezpieczonych alarmami.

Przyznam zatem, że architekt wnętrz z którą współpracowałam, w Szczecinie musi być jedną z najlepszych specjalistek w i jestem bardzo zadowolona z jakości jej usług. Jeżeli nie macie pomysłu na dom, polecam zatrudnić specjalistę!

Źródło – kokowski.com