Dobry dom opieki dla seniorów

 

Mojej koleżanki babcia, która miesza naprawdę blisko mnie została sama w kraju. W sumie to jej cała rodzina wyjechała za granicę do pracy. Babcia koleżanki nie chciała z nimi jechać. Zresztą długo była w naprawdę dobrej formie. Mimo wiek robiła sobie sama zakupy i widziałam, że jest naprawdę aktywna i zawsze pozytywnie nastawiona.

Babcia koleżanki jest w domu opieki dla seniorów

dom opieki dla seniorówNaprawdę często rozmawiałam z babcią koleżanki i ona zawsze mówiła kiedy wnuki mają ją odwiedzić i co tamu nich słychać. W sumie to żyła tymi informacjami. Jednak niedawno niestety zachorowała. W sumie to sąsiadki pomagały jej podczas choroby. Robiły jej zakupy i przynosiły leki. Babcia koleżanki po tej chorobie doszła do wniosku, że nie jest już w stanie sama mieszkać. Po prostu boi się tego, że może się jej coś stać i dlatego też chciała iść do domu opieki. Oczywiście rodzina chciała wziąć ją do siebie. Jednak ona kategorycznie się sprzeciwiała i chciała po prostu iść tam gdzie zaplanowała. Wcześniej do tego domu opieki poszła jej koleżanka i nawet dostała od niej list na ten temat, że warunki tu są naprawdę dobrze i że teraz odpoczywa. Ten dom opieki dla seniorów znajduje się w tej samej miejscowości. Babcia koleżanki zapisała się więc w kolejce do przyjęcia tam i za jakiś czas się dostała. Rodzina martwiła się tym, że zdecydowała się na taki krok. A jak się okazało całkiem niepotrzebnie bo babcia czuła się tym naprawdę bardzo dobrze.

Przede wszystkim teraz była otoczona całodobową opieką. A także była razem ze swoimi rówieśnikami z którymi naprawdę miło spędzała czas. Rodzina także gdy tylko była w kraju zaraz jechała tam do babci. Zresztą z tego co wiem to odwiedzały ją także sąsiadki, które przecież przez tyle lat zdążyły się już do babci przyzwyczaić.