domki

Domki drewniane w Łebie

Razem z żoną i dziećmi co roku wakacje spędzamy nad Bałtykiem. Staramy się aby za każdym razem była to inna miejscowość, są jednak i takie, do których chętnie witamy chociaż na dwa trzy dni. 

Domki drewniane nad morzem do fajne miejsce na wypoczynek

domkiW Łebie mamy swoje ulubione domki drewniane nad morzem. Nawet jeśli większość urlopu spędzamy na Helu to i tak ostatnie dni rezerwujemy na Łebę. Jest to fantastyczne miejsce, w którym świetnie odnajdują się zarówno rodziny z małymi dziećmi, młodzież jak i osoby starsze. Komfortowe domki nad morzem oblegane są przez niemieckich turystów, pola namiotowe przepełnione są studentami a pokoje w prywatnych domkach chętnie wynajmują emeryci. Wszyscy chętnie spędzają czas na plaży, ale jeśli nie sprzyja naszemu wypoczynkowi pogoda to Łeba ma do zaoferowania sporo innych atrakcji, tak aby nasz urlop należał do udanych bez względu na warunki klimatyczne. Do największych atrakcji należy pobliski Słowiński Park Narodowy i znajdujące się na jego terenie ruchome wydmy. Jest to ewenement na skalę europejską. Poza tym jest to obszar o niesłychanie ogromnej różnorodności przyrodniczej, przyciąga tutaj wszelkich pasjonatów. Można się tam dostać spacerem wzdłuż plaży czy przyjechać rowerem. W pobliżu leży też jedno z największych polskich jezior – Łebsko. Domki letniskowe nad morzem wynajmowane są co roku przez pasjonatów historii, zjeżdżających się tu regularnie aby zwiedzić pobliskie wyrzutnie rakiet.

Łaba jest więc doskonałym miejscem do wypoczynku. Każdy znajdzie dla siebie coś miłego, zarówno amatorzy wypoczynku na plaży jak i propagatorzy aktywnych sposobów spędzania czasu wolnego.