Dotacje Europejskie – szkolenie online

 

Pracuję w firmie zajmującej się szkoleniami. Kocham to robić, od zawsze wiedziałem czym będę się zajmował w moim zawodowym życiu. Kocham kontakt z drugim człowiekiem, lubię dzielić się wiedzą. Pandemia skutecznie pokrzyżowała moje szyki, jednak nie poddaliśmy się w firmie i zaczęliśmy proponować szkolenia online. Takie webinary okazały się strzałem w dziesiątkę, było dużo chętnych. 

Webinary dla samorządowców – dotacje z Europy

webinary dla pracowników samorządowychOstatni, który podobał mi się najbardziej dotyczył szeregu dofinansowań o jakie mogą starać się przedsiębiorcy w Unii Europejskiej. To bardzo ciekawe zagadnienie, zwłaszcza, że przez pandemię wiele firm mocno ucierpiało i takie dotację mogły uratować niejedno miejsce pracy. Dlatego też stało się to dla mnie podwójnie ważne, czułem w tym zadaniu swego rodzaju misję. Wiedziałem, że mogę zrobić wiele dobrego, ważne jednak było to aby dobrze przekazać wiedzę i wszystkie projekty były dobrze rozpisane. Stało się i rozpoczęliśmy cykl specjalnych szkoleń, którymi były starannie przygotowane webinary dla pracowników samorządowych. Byłem szczęśliwy widząc ilu pracowników urzędów zapisało się na szkolenia. Dodatkowo zachęciłem ich również do zadawania pytań – zarówno podczas szkoleń jak i po ich trwaniu jeśli coś się tylko nasunie. Okazało się, że prowadzone przeze mnie szkolenia online dla samorządowców cieszyły się sporym zainteresowaniem i rozgłosem. Na webinary zapisywało się coraz więcej osób z różnych zakątków kraju. To dawało mi satysfakcję.

Po kursach miałem kontakt jeszcze przez jakiś czas z uczestnikami. Urzędnicy chętnie pisali do mnie dzieląc się informacjami jak bardzo przydało im się moje szkolenie i jak pomaga im w pełnieniu codziennych obowiązków. Polecają je kolegom z innych urzędów, innych województw.