Druk własnych etykiet

Druk własnych etykiet

21 grudnia, 2019 Reklama i promocja 0

Za parę dni minie rok od kiedy prowadzę własną działalność zajmującą się sprzedażą ubrań zaprojektowanych przeze mnie. Dziś jest więc czas na podsumowanie co było moim najlepszym posunięciem, oraz jakie błędu popełniłam jako początkujący właściciel firmy. Skupić się jednak chciałam przede wszystkim na roli etykiet w mojej firmie.

Drukowanie etykiet dla mojej firmy

druk etykiet krakówJuż od samego początku doskonale widziałam, że to klient będzie najważniejszą częścią mojej firmy. Podstawowym działaniem więc, na którym się skupiłam, zaraz po dobrej jakości ubraniach, było zajęcie się reklamą swoich produktów. Tak więc każda rzecz, która wysyłana była do klienta miała wszytą etykietę. Jestem wielką zwolenniczką minimalizmu tak więc i one koniecznie musiały reprezentować ten styl. Jeśli chodzi o druk etykiet kraków jest miastem, w którym nie miałam najmniejszych problemów, aby odnaleźć firmę profesjonalnie się tym zajmującym. Mimo, że etykiety są bardzo proste, otrzymałam od swoich klientów wiele pozytywnych informacji zwrotnych na ich temat. Pochwały jednak należą się nie tylko mi, ale również właśnie firmie zajmującej się drukiem moich etykiet. Cieszę się, że postawiłam na profesjonalnych ludzi, którzy zawsze służyli mi pomocą i wcielili moje pomysły w życie. Na każdym kroku pilnowali oni każdej pojedynczej etykiety, aby żadna z nich nie miała wad. Mimo, iż to ubrania są kierowane do moich klientów, te małe etykietki dodały im zdecydowanie profesjonalnego wyglądu.

Prowadzenie własnej działalności to nie tylko papierowa robota, czy wdrażanie swoich pomysłów i zamienianie je w produkt. W moim wypadku dbanie o tak mały detal jak etykieta, było równie zajmujące jak sama produkcja docelowych produktów do sklepu. Wbrew pozorom takie małe detale wpływają na rozwój naszej firmy przyciągając klientów, którzy czują się wyjątkowo obsłużeni.