Drzwi płytowe na zamówienie

Ostatnio dostałam od taty zadanie bojowe. Oczywiście dla niego to nie był wielki wyczyn, ale dla mnie jako osoby, która kompletnie się na tym nie zna było to nie lada wyzwanie. Dlatego że musiałam kupić drzwi które będą idealnie pasować do całego wnętrza i całego zamysłu artystycznego mojej mamy i taty. Najlepiej jakby były one drewniane. Cóż pozostało mi tylko udać się na poszukiwania i niczego nie zepsuć przy okazji.

Odpowiednie drzwi drewniane

drewniane drzwi płytoweMój tato jako stary budowlaniec dokładnie wiedział co robi. Zawsze remonty w domu robił sam, nigdy nie chciał żadnej pomocy i wtedy wychodziło mu to najlepiej. Tym razem jednak jako osoba starego pokolenia która sceptycznie podchodzi do Internetu o pomoc poprosił mnie. Mianowicie zapytał, czy znajdę drewniane drzwi płytowe. Najlepiej robione pod wymiar, bo nie miał ochoty ich jeszcze dodatkowo regulować i przycinać. Powiem szczerze ze kompletnie się na tym nie znałam i nawet nie wiedziałam od czego mam zacząć poszukiwania. Na całe szczęście z pomocą przyszedł mój chłopak, który podesłał mi kilka firm które maja w sprzedaży takie drzwi. Miałam tylko nadzieje ze uda mi się coś u nich kupić. Zadzwoniłam do nich, żeby porozmawiać o szczegółach drzwi które chciałam zamówić. Opowiadając o tych drzwiach miałam przed oczami kartkę z instrukcją od taty, bo bałam się, że coś mogę powiedzieć źle. Miałam nadzieje, że dam sobie rade tak że osoba po drugiej stronie słuchawki mnie zrozumie.

Udało mi się zamówić drzwi. Miałam nadzieje, że przyjdą odpowiednie dlatego że pragnęłam, żeby tato był zadowolony. Zwłaszcza że była to pierwsza sytuacja, w której poprosił mnie o pomoc. Drzwi przyszły idealne, tato zadowolony, ja zadowolona, ogólnie wszyscy szczęśliwi. Drzwi pasowały, jak ulał nic nie trzeba było poprawiać. Mama to nawet mi powiedziała, że tato był dumny.