Dużo modnej porcelany do restauracji

Moja restauracja była wyjątkowo luksusowym miejscem. Oferta była skierowana tylko do bogatych gości, ponieważ u mnie było drogo. Odbywały się tutaj liczne spotkania biznesowe na wysokim poziomie i zwykli klienci do mnie nie przychodzili. Tak chciałam od samego początku.

Komplety porcelanowe dla wyjątkowych gości 

porcelana hurtDbałam o każdy szczegół i nawet chusteczki na stolikach musiały być odpowiednie. Akurat byłam na etapie wymiany zastawy stołowej i postanowiłam, że tym razem będzie to porcelana hurt oferował sklep, w którym regularnie robiłam zakupy i tam postanowiłam pójść na zakupy. Miałam świadomość, że jak zakupię sporą ilość porcelany, to zapłacę ceny hurtowe i będzie to o wiele tańszy zakup. Potrawy oferowałam wymyślne i luksusowe, dlatego byłam zdania, że naczynia porcelanowe były konieczne. Do sklepu pojechałam ze swoim pracownikiem, bo sama nie byłabym w stanie zabrać wszystkich kompletów naczyń porcelanowych. Miałam w planie kupić talerze obiadowe, talerzyki deserowe, filiżanki z podstawkami oraz miski. Zamierzałam kupić wszystko w dużej ilości. W sklepie znalazłam porcelanę, która bardzo mi się spodobała i było dostępnych tyle kompletów, ile potrzebowałam. Mój pracownik zapakował wszystko do samochodu a ja zapłaciłam za porcelanę. Oczywiście z uwagi na hurtową ilość zakupionych produktów, cena za wszystko została dość mocno obniżona. Dokonałam udanych zakupów, z których byłam wyjątkowo zadowolona. Jestem pewna, że klienci mojej restauracji to docenią.

Porcelana była świetnej jakości i byłam zachwycona, że udało mi się właśnie taką kupić. Często robiłam zakupy w tym sklepie i zawsze byłam z nich zadowolona. Tym razem było tak samo i dzięki temu wiem, że zawsze już będę tam wracać po zakupy, ponieważ zdecydowanie warto.