Duży bankiet w Krakowie

Zdecydowaliśmy z moim narzeczonym, że po ślubie nie będziemy robić tradycyjnego wesela tylko urządzimy duży bankiet dla rodziny i wszystkich znajomych. Z miejsca odrzuciliśmy ofertę sal weselnych. Nasz bankiet to miało być tak zwane „standing party”. Postanowiliśmy znaleźć odpowiednią do takiej imprezy salę bankietową. Najlepiej, gdzieś blisko miejsca ślubu. 

Duży wybór sal bankietowych 

sala bankietowa krakówPonieważ braliśmy ślub w centrum Krakowa nie mieliśmy problemów ze znalezieniem takiej sali. Było o nią nawet łatwiej niż o salę weselną. Jedna z nich nazywała się tak samo, jak miasto. Sala bankietowa kraków okazała się mieć także ciekawą ofertę. Nie mieli zbyt wygórowanych cen, a oferowali obsługę kelnerską oraz przekąski oraz ciepłe i zimne napoje. Obejrzeliśmy salę. Była bardzo nastrojowa. Mimo, że znajdowała się w centrum miasta okna wychodziły na stronę podwórka, dzięki czemu nie było w niej słychać hałasów z ulicy. Była również przestronna, co zapewniło nas, że nasi goście będą mieli dużą swobodę ruchu. Uzgodniliśmy z miłą właścicielką, że ma wolny termin w dniu naszego ślubu. Od razu wpłaciliśmy zaliczkę. Sala była również na tyle blisko, że po ślubie mogliśmy razem z gości przejść do niej pieszo. Uznaliśmy, że lepszej sali już nie znajdziemy, tym bardziej że wcześniej oglądaliśmy kilka, które nam się nie spodobały. 

W dniu ślubu nie zawiedliśmy się. Kelnerzy byli bardzo profesjonalni i przygotowaniu do takiej uroczystości. Przekąski przygotowane przez obsługę były bardzo smaczne. Nastrojowa muzyka tworzyła romantyczny klimat. Zarówno ja i mój mąż, jak i nasi goście bardzo miło wspominają taki bankiet. Był on bardziej wyrafinowany niż wiejskie, przaśne wesela. Miłym zaskoczeniem był też gest właścicielki, która dała nam 10% rabatu, gdybyśmy jeszcze kiedyś chcieli zrobić u niej przyjęcie.