Duży wybór interesujących mieszkań

Jakiś czas temu mój mąż dostał awans w pracy. Na początku powiedział pracodawcy, że nie może go przyjąć. Awans ten bowiem wiązał się z koniecznością przeprowadzki. A my mieliśmy już ułożone życie na miejscu.

Zakup ładnego i sporego mieszkania

mieszkania na sprzedaż dostępne w Starogardzie GdańskimDzieci chodziły do szkoły, którą lubiły a ja miałam przecież pracę na miejscu. Jednak po dłuższych przemyśleniach i rozmowie z mężem zmieniliśmy zdanie. W końcu pewnie jest to jedyna taka okazja żeby zarobić dużo więcej. A ja wykonuje taki zawód, że także bez problemu powinnam znaleźć nowe zajęcie. Także zdecydowaliśmy się na przeprowadzkę. Mąż stwierdził, że kupimy tam mieszkanie. On zawsze był przeciwny temu żeby mieszkanie wynajmować. Szczególnie wtedy gdy jesteśmy już w wieku średnim i mamy dwójkę dzieci. Ja zaczęłam najpierw szukać przez internet. W końcu mieszkania na sprzedaż dostępne w Starogardzie Gdańskim są w internecie tak jak i w każdym innym mieście. Okazało się, że jest sporo ogłoszeń zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego. Ja chciałam mieszkanie trzypokojowe z doba lokalizacją. Ucieszyłam się bo takich mieszkań było sporo. Od razu spodobały mi się trzy. Jedno było z rynku pierwotnego i dwa z wtórnego. Cena za nie nie była też zbyt wygórowana. Umówiłam się na oglądanie tych mieszkań w najbliższy weekend. Skoro chcieliśmy coś kupić to trzeba było także taki lokal wcześniej urządzić. Gdy dojechaliśmy na miejsce okazało się, że wszystkie trzy mieszkania są bardzo dobrze położone. 

Mi najbardziej spodobało się takie, które miało spory balkon. Pewnie dlatego, że do tej pory mieliśmy mały. a ja zawsze chciałam mieć możliwość usiąść na balkonie i wypić tam kawę. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na to mieszkanie, które mi przypadło do gustu najbardziej. Byłam więc bardzo zadowolona.