Dzięki pojemnikom na magazynie jest porządek

Jestem od czterech lat kierownikiem magazynu. Magazyn, w którym pracuje znajduje się poza miastem. Jest duży. Mam pod sobą kilkunastu pracowników. Bardzo lubię swoją pracę. Mam kontakt z ludźmi. Jestem odpowiedzialny za wiele rzeczy, lubię jak coś się dzieje. Nigdy nie lubiłem nudy. Najważniejsze dla mnie jest to, że w naszej pracy ludzie są wobec siebie serdeczni.

Zamówiłem nowe pojemniki

pojemniki magazynoweJa jestem odpowiedzialny za zatrudnianie nowych osób i staram się tak wybierać osoby, żeby nie było niepotrzebnych konfliktów. Ostatnio dostałem pozwolenie od mojego przełożonego z zagranicy na unowocześnienie naszego magazynu. Postanowiłem nakupić nowe pojemniki magazynowe, które będą bardziej pojemne. Lubię kiedy na magazynie panuje porządek. Zawsze tego pilnuję i wymagam tego od moich współpracowników. Kiedy na magazynie panuje porządek wszystko jest widoczne i nie marnujemy czasu na szukanie potrzebnych materiałów. Regały magazynowe zamówiłem przez internet. Znalazłem stronę, która miała bardzo duży wybór. Asortyment był dobrej jakości. Dodatkowo zamówiłem do tego pojemniki magazynowe. Ceny były konkurencyjne. Sprawdzałem na wielu stronach i wybrałem najlepszą ofertę. Nowe pojemniki i regały miały zostać dostarczone na nasz magazyn pod koniec tygodnia. Kiedy przyjechały poprosiłem pracowników aby stopniowo zaczęli pakować materiały w kartony bo najpierw musieliśmy nowe regały złożyć. Nie było to trudne. W przesyłce była bardzo dokładna instrukcja, która była dla nas czytelna. Każdy regał montowaliśmy po kolei aby nie robić za dużego zamieszania.

Pozostali pracownicy normalnie musieli wykonywać swoja pracę żeby nie było zaległości. Kiedy wszystkie pojemniki zostały złożone pięknie prezentowały się na naszym magazynie. Wszystkie materiały były widoczne. Każdy pojemnik został dokładnie opisany, żeby nowi pracownicy, którzy będą przychodzić do pracy wiedzieli co gdzie jest.