Fachowa dezynsekcja budynków

Karaluchy są prawdziwym problemem w wielu osiedlach mieszkalnych, zwłaszcza tych które były budowane ponad trzydzieści lat temu. Stan techniczny takich osiedli ułatwia bowiem lęgnięcie się karaluchów, nawet mimo ciągłych remontów i poprawek, a ich usunięcie bywa zdecydowanie trudne, czasochłonne i uporczywe dla mieszkańców.

Renomowana firma dezynsekcyjna

zwalczanie karaluchów warszawaZ tym problemem zderzyliśmy się niedawno, gdy mieszkańcy jednego z bloków na administrowanym przez nas osiedlu zgłosili problem karaluchów. Okazało się iż nie jesteśmy własnoręcznie w stanie dokonać skutecznej dezynsekcji, nie dysponując ani sprzętem, ani też preparatami dzięki którym taka czynność byłaby możliwa. Musieliśmy więc znaleźć firmę, która przeprowadza skuteczne zwalczanie karaluchów Warszawa na szczęście ma mnóstwo takich firm, a niektóre z nich mają bardzo pozytywne opinie, zwłaszcza od mieszkańców osiedli mieszkalnych. Firma którą zaangażowaliśmy do oczyszczenia blokowiska należy właśnie do takich renomowanych załóg, i wszelkie zadania wykonuje z należytą precyzją. W przeciwieństwie do większości konkurencyjnych załóg dezynsekcyjnych, jednak, pracownicy firmy nie wymagają czasowej ewakuacji pomieszczeń, gdyż posiadają na wyposażeniu preparaty owadobójcze, które w żaden sposób nie szkodzą zdrowiu ludzkiemu i są bezpieczne także dla zwierząt.

Dezynsekcja trwa zazwyczaj trzy lub cztery dni, i polega przede wszystkim na wtłaczaniu preparatów owadobójczych do ciągu wentylacyjnego oraz we wszystkie miejsca, w których mogą zalęgnąć się karaluchy. Po kilku dniach wymagane jest jedynie usunięcie pozostałości po owadach i oczyszczenie wszystkich miejsc w których się lęgły, a także zabezpieczenie budynków przed możliwością ponownego zagnieżdżenia się karaluchów na ich terenie.