Fotobudka na weselu

Chyba każda panna młoda chce by jej wesele było wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju, a wszyscy goście zapamiętali je na długo. Ja też tak chciałam, dlatego na długo przed weselem zastanawiałam się czym urozmaicić te wydarzenie zaproszonej rodzinie i przyjaciołom. W końcu zdecydowałam się na fotobudkę, bo bardzo lubię robić sobie zdjęcia i wiedziałam, że moim znajomym się taka atrakcja spodoba. 

Szukałam taniej fotobudki na wesele

tania fotobudka na wesele w Toruniu

Moje wesele odbywało się w Toruniu. W jego urządzeniu pomagali nam moi rodzice oraz rodzice mojego męża. Jednak i tak nie miałam na organizację tak dużego budżetu jaki bym chciała. Dlatego też atrakcja więc nie mogła być bardzo droga, musiałam więc szukać firmy wypożyczającej fotobudki w korzystnej cenie. Na szczęście, tania fotobudka na wesele w Toruniu nie byla aż taka trudna znalezienia, wystarczyło popytać wśród znajomych na portalu społecznościowym. Mimo tego, że wypożyczenie fotobudki nie było drogie i nie nadwyrężyło mojego budżetu to dostarczony sprzęt był naprawdę super! Wszystko działało jak należy i goście zrobili sobie ze mną i z mężem bardzo dużo zdjęć. Do zdjęć dokupiłam specjalne gadżety, które można wykorzystać przy robieniu zdjęć. Niektóre z nich były bardzo śmieszne, więc wszyscy mieliśmy dużo zabawy dzięki tej atrakcji. Zdjęcia drukowane przez fotobudkę były dobrej jakości – kolory były bardzo wyraźne, a obraz nie był rozmazany. Papier, na którym zostały nadrukowane był dość gruby.

Fotobudka była świetną atrakcją mojego wesela, która podobała się każdemu, w tym oczywiście i mnie. Nie tylko dała mi wiele radości, ale też dzięki niej mam pudełko pełne zdjęć z gośćmi, co jest też dla mnie niesamowitą pamiątką tego dnia. Nie żałuję ani złotówki wydanej na zamówienie tej fotobudki.