fotobudka

Fotobudka i spotkanie blogerów

Wiele sprzętów i nowych pomysłów może mieć różne zastosowanie. Niedawno tak bardzo popularne stały się fotobudki. Ja długo o nich nie słyszałam. Do czasu aż miałam okazję uczestniczyć w pewnej znanej imprezie dla blogerów.

Fotobudka na krakowskim spotkaniu

fotobudkaByła tam właśnie taka fotobudka Kraków, która mogła dopomóc ludziom w zintegrowaniu się i nawet nawiązaniu jakichś znaczących relacji biznesowych. Ja tam byłam raczej jako właścicielka początkującego bloga, więc za bardzo nie angażowałam się w poznawanie ludzi, bo było mi trochę głupio wśród wpływowych person. Wolałam trochę ich poobserwować i czerpać wiedzę z różnych paneli informacyjnych. Naprawdę pojawiło się tam wiele ludzi. Kojarzy się, że fotobudka na wesele jest głównie wynajmowana, a nie na jakieś inne imprezy, ale wcale niekoniecznie musi tak być. Niekoniecznie pojawia się najczęściej na weselu. Może być też i w Katowicach podczas spotkania blogerów właśnie. Raz się skusiłam i zrobiłam sobie szałowe zdjęcie ze świeżo poznaną koleżanką. Ona także miała nie za dużego bloga i także głównie liczyła na zdobycie fachowej wiedzy, a nie na imprezy. Mimo to jednak udało się nam nawiązać jakieś kontakty, a ze sobą komunikujemy się stale do dziś. Teraz będzie jakiś podobny event dla blogerów w Krakowie, więc może uda się nam obu na nim być.

Nasze blogi od tego czasu trochę się rozrosły, więc też pewniej podchodzimy do ludzi. Już coraz częściej nawiązujemy jakieś kontakty, bo po prostu pozbyłyśmy się trochę swoich kompleksów. Fotobudka jest dobrym miejscem spotkań.