Fotografia na porcelanie

Fotoceramika znana jest od końca 1800 roku. Zwykle nazywa się ją fotografią nagrobkową, przed tym jednak stosowano wizerunek umarłej osoby na mauzoleach, stosowano tę metodę w celu uwiecznienia popularnych postaci na innych materiałach. Spotkać można różnorodne rzeczy z porcelany, między innymi kufle, wazy czy też filiżanki, na których widoczne są osoby dzięki właśnie tej metodzie. Znane kiedyś było robienie zdjęć na porcelanowych dyskach od zegarów.

Takie podobizny posiadali między innymi Kościuszko, oraz carowie rosyjscy. Zdjęcia na porcelanie z początku używały powierzchnię kolodionową, gdzie najpierw dzielono niewielką powłokę portretem, by następnie dodać ją na porcelanę oraz ugruntować z pomocą danej temperaturze. Dzisiaj ta strategia odeszła do lamusa. Dzisiejsza technologia daje nam gwarancję tworzenia zdjęcia na pomnik dzięki wydruku cyfrowego. Dzięki temu wszystkie zdjęcia nagrobkowe robione są w wysokiej jakości. Wyspecjalizowana załoga umożliwi dobór odpowiedniego zdjęcia, biorąc pod uwagę personalne poglądy każdego Klienta.

Te oferty oferuje też działalność Betimo, gdzie można ujrzeć między innymi zdjęcia kolorowane, czarno-białe systemu zamówień, który mieści się na stronie w Internecie, ogranicza termin realizacji i koszt przesyłki. Z pomocą tego każdy Klient będzie miał możliwość w prosty sposób zobaczyć status tworzonego zlecenia, bez wychodzenia z mieszkania. W razie byle jakich pytań, każdy może zwrócić się do fachowców w swojej dziedzinie za pomocą formularza kontaktowego, kontaktu telefonicznego oraz e-maila.