Fronty zamówione u producenta

Sam potrafiłem dużo zrobić i też miałem dostęp do tanich materiałów meblowych i rzecz jasna znałem sporo ludzi ze środowiska. Dzięki temu właśnie w salonie miałem samodzielnie wykonaną meblościankę, którą podziwiali wszyscy moi znajomi a zdecydowanie było co podziwiać.

Zamówienie frontów akrylowych do mebli kuchennych 

fronty akrylowe producentUdało mi się zaprojektować meble do kuchni, bo właśnie to pomieszczenie zamierzałem wyremontować. Sam złożyłem wszystkie szafki, tylko musiałem skołować fronty. Kuchnia musiała wyglądać modnie i dlatego postawiłem na najmodniejsze w sezonie fronty akrylowe producent, który był moim znajomym akurat od niedawna wprowadził takie fronty do sprzedaży, więc zadanie było ułatwione. Zadzwoniłem do producenta, żeby umówić się na spotkanie i znalazł dla mnie czas. Załatwiłem sobie od niego najlepszej jakości fronty akrylowe i jak zawsze dostałem sporą zniżkę. Na fronty musiałem czekać miesiąc, bo musiały zostać wykonane na wymiar a producent miał jeszcze sporo innych zamówień, które musiał w pierwszej kolejności zrealizować. Cierpliwie czekałem i między czasie zabrałem się za inne sprawy. Czas tak szybko leciał, że zanim się obejrzałem, to fronty akrylowe do mojej kuchni były już gotowe do odbioru. Jeszcze tego samego dnia, co je odebrałem, to zamontowałem i przymocowałem uchwyty. Meble kuchenne z takimi modnymi frontami prezentowały się stylowo. Dobrze było mieć wśród znajomych producenta takich frontów, bo sporo udało mi się na tym zaoszczędzić.

Moja żona po powrocie z delegacji od razu zachwyciła się nową kuchnią. Wiedziała, że będzie wyglądała modnie, ponieważ widziała wcześniej mój projekt. Mimo to nie potrafiła ukryć zachwytu, bo fronty tak jej się spodobały, że od razu zadzwoniła do matki, żeby się pochwalić.