kasetonyreklamowe dwustronne

Gdzie kupić kasetony reklamowe?

Raz dokonaliśmy złego wyboru, jeśli chodzi o kasetony reklamowe. Postanowiliśmy, że nigdy już się to nie powtórzy. Ciężko jednak podjąć decyzję, jeśli niewiele się wie na dany temat. To był powód, dla którego pierwszy wybór był błędny. Wybraliśmy pierwszą lepszą firmę, która wydawała się nam rzetelna w tworzeniu kasetonów.

Kasetony podświetlane – najlepsze ma producent

kasetonyreklamowe dwustronneKasetony reklamowe podświetlane to było to, co chcieliśmy osiągnąć. Rzeczywiście, udało się. Po montażu kasetonów jednak szybko okazało się, że nie działają one tak sprawnie jak powinny. Światło się przepaliło. Ponoć miała być w środku lampka LED, która nie powinna tak od razu się przepalić. Powinna nam bardzo długo służyć. Musieliśmy zdjąć nasze dwa kasetony reklamowe dwustronne, bo od razu zamówiliśmy komplet, jaki był nam potrzebny. Oba się przepaliły, a potrzebowaliśmy tego podświetlenia. Niestety, reklamacji nam nie uznano, bo stwierdzono, że to z winy złego użytkowania. Wiedzieliśmy już, że ta firma nie tylko nie przykłada się do swoich produktów, ale też w ogóle nie dba o swoich klientów. Myśleliśmy, że może wymienimy tylko oświetlenie wewnątrz kasetonów, ale okazały się sklejone na amen. Niestety, trzeba było aby kasetony reklamowe producent nam zrobił. Żałowaliśmy, że wcześniej na to nie wpadliśmy. Cóż, mądry Polak po szkodzie, jak to mówią. Na szczęście ogarnęliśmy się i tak stosunkowo szybko i kasetony podświetlane producent nam zrobił z najwyższej półki. W dodatku nie chciał za to nie wiadomo jakiej kasy, więc nie poszliśmy z torbami.

Cieszyliśmy się jak dzieci, kiedy montowaliśmy nowe kasetony i nasz lokal mógł znów błyszczeć czy słońce, czy deszcz. Duma nas rozpierała i mieliśmy nadzieję na nieprędkie pojawienie się nowych kłopotów. Na szczęście wszystko inne wyglądało dobrze i zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami. Dobrze, że na razie nastąpił koniec stresów.