wynajem namiotów weselnych

Idealny namiot weselny

W Polsce coraz popularniejsze staje się organizowanie przyjęć i wesel na świeżym powietrzu zamiast w restauracji. W związku z tym rośnie zainteresowanie namiotami bankietowymi. A jak wiadomo jeśli rośnie na coś popyt to i podaż wzrasta.

Wynajem namiotów weselnych – na co zwrócić uwagę

wynajem namiotów weselnychRóżnorodność ofert nie ułatwia nam wyboru jaki namiot najlepiej wynająć, na co więc zwrócić uwagę przy wyborze? Przede wszystkim, aby był on jak najbliżej. Jeżeli jesteśmy z Rzeszowa najlepiej jest wybrać wynajem namiotów weselnych z Rzeszowa, gdyż im dalej namiot trzeba przewieźć tym i pewnie cena wynajmu będzie większa, a chyba każdemu zależy, aby usługa ta była jak najtańsza. Decydując się na namioty cateringowe wynajem powinniśmy wziąć pod uwagę również to jak wielkiej powierzchni potrzebujemy bowiem wiadomo od powierzchni zależy i cena inwestycji. Przestrzeń nie może być zdecydowanie za mała, bowiem goście mogliby się podusić w momencie gdy konieczne będzie zakrycie ścian z powodu deszczu. Jeśli o deszczu mowa oczywiście należy zwrócić uwagę również na tym, z jakiego materiału są wykonane namioty bankietowe danej firmy, aby nie okazało się, w czasie przyjęcia, że nie są one wodoszczelne.

Warto jest również dowiedzieć się czy w swojej cenie namioty bankietowe posiadają wyposażenie typu oświetlenie, nagłośnienie, klimatyzację oraz ogrzewanie albo chociaż drewnianą podłogę czy wykładzinę. Jest to ważne ponieważ namioty weselne fabrycznie nie mają podłoża, a nie wyobrażalne jest, aby goście tańczyli na trawie, będąc odświętnie ubrani, szczególnie na myśli mam tu obuwie kobiece.