Impreza w namiocie

 

Od kilku lat prowadzimy z mężem rodzinną firmę, która zajmuje się organizacją eventów oraz wypożyczaniem różnych produktów, potrzebnych na różnego rodzaju imprezy. Mamy doświadczenie w tym zakresie ze względu na to, że oboje pracowaliśmy wcześniej w takiej eventowej firmie. Dzięki temu wiedzieliśmy, na warto zwrócić uwagę i jakich błędów należy się wystrzegać.

Namioty na eventy plenerowe

geometryczne namioty eventoweZ roku na rok organizowanych jest coraz więcej plenerowych imprez, w których organizacji mamy okazje pomagać. Zgłasza się do nas wiele firm, organizujących większe lub mniejsze pikniki dla swoich pracowników. Można na nich nie tylko zjeść grillowane potrawy, ale też skorzystać z różnego rodzaju atrakcji. Nasz firma zajmuje się, natomiast, dostarczaniem niezbędnego sprzętu. Jednym z nich są geometryczne namioty eventowe, w których wydawane są napoje oraz jedzenie. Czasami, w obawie przed złą pogodą, stawia się też większe namioty, w których znajdują się stoły oraz krzesła. Poza tego typu wydarzeniami, namioty imprezowe wynajmowane są też na inne, bardziej prywatne imprezy, takie jak rocznice lub wesela, które latem coraz chętniej urządzamy w plenerze. Wynajem namiotów to jedna kwestia, natomiast w grę wchodzi jeszcze ich dekoracja. Jeżeli ktoś chce, to może u nas zamówić również zorganizowanie wystroju wnętrza, według wcześniej danych nam wytycznych. Coraz więcej osób korzysta z tej usługi. Mają bowiem w całkiem okazyjnej cenie załatwione pod kątem wizualnym miejsce imprezy.

Dzięki temu, że latem odbywa się coraz więcej różnego rodzaju imprez plenerowych, nasza firma może rozwijać się w szybkim tempie. Najczęściej wypożyczamy różnego rodzaju sprzęt do organizacji imprez. Są nim, na przykład, mniejsze lub większe namioty eventowe, z których korzysta się nawet na weselach.