Imprezy okolicznościowe dla dzieci z dmuchańcami

Dzieci mają w sobie niekończące się pokłady energii. Potrzebują bardzo dużo ruchu i dlatego należy im pozwolić spędzać dzień aktywnie, najlepiej na świeżym powietrzu. Z okazji urodzin czy Dnia Dziecka można zafundować pociesze i jego znajomym coś specjalnego. Sprawdzą się przebrania, wspólne gotowanie, malowanie twarzy, ale jeśli potrzebujemy czegoś wyjątkowego, świetnym rozwiązaniem będzie dmuchaniec.

Zalety dmuchańców

dmuchance wynajemKiedy organizujemy większą imprezę dla dzieci, musimy zaplanować i zorganizować rozrywki, które zajmą ich na dłuższy czas, pozwolą się wybiegać i wyskakać, a także umożliwią zabawę w większej grupie. W takiej sytuacji sprawdzą się wszelkiego rodzaju dmuchane atrakcje, takie jak pompowane zjeżdżalnie i zamki. Dostępne są też miękkie dmuchane górki, na które można wbiegać i z których przyjemnie się zjeżdża. Jeśli interesują nas dmuchance wynajem od specjalizującej się w tym zakresie firmy będzie doskonałą opcją. Taki sprzęt dla dzieci jest bardzo kolorowy, dostarcza więc wielu wrażeń zmysłowych. Maluchy uwielbiają podskakiwać na nogach czy kolanach, ślizgać się na brzuchu i biegać po miękkich i sprężystych powierzchniach. Na szczególną uwagę zasługują dmuchane tory przeszkód, na których można odbijać się od mięciutkich słupków i wspólnie z kolegami bawić w chowanego czy w berka. Popularne są także pompowane baseny z kuleczkami, do których można z rozpędu wskakiwać.

Jeśli przyjdzie nam zorganizować imprezę dla dużej liczby dzieci, warto się zastanowić nad wypożyczeniem dmuchańców. Przydadzą się zarówno na małych imprezach rodzinnych, jak i na większych wydarzeniach szkolnych czy organizowanych na obchody Dnia Dziecka. Wyróżnia się wiele typów dmuchańców, w tym zjeżdżalnie, zamki, tory przeszkód i baseny z kulkami.