agencja detektywistyczna

Jak dorosnę będę pracować w agencji detektywistycznej

Może wielu powie, ze w wieku trzynastu lat nadal jestem dzieckiem, ale ja się wcale tak nie czuję. Wiem, ze szkoła jest ważna i lubię się uczyć. Staram się nie tylko rozwijać intelektualnie, ale i fizycznie. A przede wszystkim doskonale wiem, co chcę robić w przyszłości.

Agencja detektywistyczna a innowacyjność detektywa

agencja detektywistycznaJak dorosnę to zostanę detektywem. Ale nie takim zwyczajnym policjantem, któremu daje się byle jakie sprawy, tylko poważnym i szanowanym współpracownikiem. Zamierzam iść do liceum o profilu policyjnym, a następnie do akademii policyjnej. Stamtąd już tylko prosta droga do prawdziwej policji. Wiem, ze rzeczywistość, nie będzie wyglądała tak jak na starych filmach, ale jestem przygotowana na to, ze będę zaczynać od zera i stopniowo piać się po szczeblach kariery i dostawać coraz lepsze sprawy. W końcu prawdziwy detektyw musi być cierpliwy, bo jak inaczej rozwiązywałby te wszystkie sprawy? Trzeba cierpliwie obserwować rzeczywistość, dowody i świadków, żeby wszystko było jak należy. Agencja detektywistyczna Warszawa na pewno poszukuje jedynie takich ludzi, którzy wszystko robią dobrze, sprawdzonymi metodami i w odpowiedniej kolejności. Oczywiście, innowacyjność też jest bardzo pożądana, bo nie każda sprawa da się rozwikłać według standardów. Nie mniej jednak prywatny detektyw, w takim dużym mieście jak Warszawa na pewno będzie miał pełne ręce roboty. W końcu im więcej osób tym większe prawdopodobieństwo przestępstwa.

Biuro detektywistyczna na pewno zdaje sobie z tego sprawę i dlatego w takich miejscach jest ich więcej, niż w małych miejscowościach. Nie mogę się doczekać kiedy sama będę mogła rozwiązywać takie zagadki kryminalne.