Jak odzyskać kobietę na zawsze ?

Rozstanie dwojga zapewne kiedyś kochających się ludzi jest bardzo przykrym doświadczeniem w życiu. Fora internetowe przepełnione są takimi zapytaniami z cyklu: jak odzyskać kobietę która odeszła? Pojawiają się tez pytania o to, czy istnieje szansa, aby ta druga strona wybaczyła zdradę. Ba, nawet zapomniała na wieki. Z mojego punku widzenia jest to po prostu nierealne. Sama zostałam kiedyś zdradzona i wiem, jaki jest to ciężki ból do zniesienia.

Daleka droga do odzyskania kobiety 

jak odzyskać kobietęDługo byliśmy szczęśliwym małżeństwem. Nic nie wskazywało na to, ze mój mąż prowadzi drugie życie u boku jakiejś innej pani. Jeździliśmy wspólnie na wakacje co roku, kochaliśmy się, chodziliśmy do kina. Byłam szczęśliwa i dziękowałam losowi za mojego cudownego męża. W końcu, całkiem przypadkiem natknęłam się na jego telefon, który był odblokowany. Coś mnie pokusiło i weszłam w esemesy. Znalazłam wiadomość Piotra do swojego przyjaciela o mniej więcej takiej treści: ,,powiedz mi, jak odzyskać kobietę, która odeszła po naszym ostatnim spotkaniu w hotelu”. Wbiło mnie w ziemię. Mało brakowało, abym nie dostała wylewu krwi do mózgu. Dotarło do mnie, że mój kochany mąż zakochał się w innej kobiecie. Ciągle jeździł w delegacje, ale zawsze sądziłam, ze jest mi wierny. Bez słowa zawahania spakowałam się i wyszłam z domu. Poszłam spać do przyjaciółki.

Jeżeli wiec zdradziłeś woja kobietę, daj jej już święty spokój na zawsze. Nie zadawaj wtedy głupich pytań, jak odzyskać kobietę, bo już jej nigdy nie odzyskasz. Zadra w sercu pozostanie na wieki. Należy pogodzić się z zaistniałą sytuacja i więcej nie czynić posobnego zła. Karma zawsze powraca, warto o tym pamiętać. Zdrada jest niewybaczalna i trzeba nie mieć wstydu, aby prosić o szanse powrotu drugą stronę. To jest moje stanowisko, ale wiem tez, ze zdanie innych kobiet.