Bluza z nadrukiem

Jak się ubierać?

Jak jest moda dzisiejszej młodzieży, jak wybierać ubrania, jakiego błędu nie popełniać się powinno w trakcie dobierania części garderoby? T-shirty bawełniane z nadrukiem, t-shirty z nadrukiem na zamówienie, bluzy z własnym nadrukiem na zamówienie, koszulki bawełniane z nadrukiem, czy jest to hit, czy może kicz? Takie ubrania pochłonęły modę streetwear’ową, to moda uliczna. Warto również wspomnieć również ważny fakt, że moda uliczna charakteryzuje się specjalnymi i swoimi prawami.

Jakie nadruki spotykamy?

Bluza z nadrukiemCoraz wielu mężczyzn chce wyglądać nietuzinkowo, dopasowują odzież do swojego oryginalnego stylu bycia. Odzież taka proponowana jest przez małe marki odzieżowe i niezależnych projektantów. Chociaż nie zawsze takie bluzy są w dobrym stylu i guście. Niektóre bluzy z własnym nadrukiem na zamówienie oversize produkowane był z krajobrazami, jedzeniem, scenami z filmów czy z reprodukcji dzieł sztuki- to właściwie było troszkę kiczem i brakiem jakiegoś szacunku dla artystów, to jednak nic w porównaniu do tego co zaczęło dziać się później. Nieudanym pomysłem polskich producentów było wypuszczenie bluz z nadrukami z ckliwymi tekstami, mottami, wierszami. Zaczęto też produkować bluzy, z obraźliwymi słowami. Jest to ewidentny brak szacunku dla mody i artystów. Od tego zaczęło się masowe produkowanie t-shirtów bawełnianych z nadrukami, toreb, szmacianek. Nie to było zamysłem osób, które to stworzyły. Zastanówmy się kilka razy zanim kupimy bluzę z kiczowatym napisem, lub beznadziejną aplikacją, to może zepsuć całą naszą stylizację. Najnormalniej w świecie będziemy wyglądać źle i kiczowato. I proponujemy jednak wiedzieć co jest w obcym języku napisane na bluzie z nadrukiem, żeby nie okazało się , że jest to obraźliwe.

Na szczęście istnieje możliwość zamówienia sobie bluzy z własnym napisem, więc stwórzmy coś swojego, fajnego, oryginalnego, co nie będzie zahaczać o kiczowatą kopie czegoś co już istnieje. Wszystkie wybory jest jednak kwestią gustu, a przecież o gustach się nie dyskutuje, każdy wybiera to w czym dobrze się czuje i co mu się podoba.