Jak stworzyć wizytówkę dla swojego biznesu?

Zastanawiasz się, jak wydrukować tanie wizytówki? Próbowałeś już nie raz do domowej drukarki wkładać ozdobny papier, ale ręczne wycinanie wizytówek z tabelek przyprawiło Cię o ból głowy?

Drukarni nie szukaj na mapie i nie zastanawiaj się, kiedy znajdziesz czas, żeby tam pojechać.Te – duże swoją ofertę kierują zazwyczaj do klientów drukujących wiele ilości sztuk, najczęściej periodyków lub grafik wielkoformatowych. A po co tracić czas i benzynę na dojazd do miejsca, w którym i tak dowiesz się, że musisz zlecić wydrukowanie 10 tys. sztuk, żeby załapać się na zniżkę. Po prostu użyj przeglądarki i wyszukaj sposobu na szybką i tanią usługę. Drukarnia online to rozwiązanie dla każdego internauty, czy to biznesowego, czy indywidualnego klienta.
Masz? To teraz ściągnij sobie na komputer makiety, które pomogą Ci dopasować rozmiar Twoich wizytówek do rodzaju druku. Użyj programu graficznego, nawet jednego z tych bezpłatnych i zaprojektuj wizytówkę tak, jak Ci się podoba. To nic trudnego. Stwórz ciekawe, ale nie zbyt intensywne tło, najlepiej w jasnych kolorach, aby nie zaburzało przekazu, wpisz swoje dane przy pomocy ulubionej czcionki i zapisz wszystko w formacie jpg.
Druk cyfrowy umożliwia nam wykonanie wizytówek z tych najpopularniejszych nawet plików graficznych. Dobrze, jeśli zapisując pliki na komputer postarasz się, aby miały najlepszą z możliwych jakość, najlepsze parametry i największą rozdzielczość, ale nie zajmowały dużo miejsca na dysku. Będzie je przecież trzeba wysłać. Teraz znajdź interesującą Cię ofertę. Wybierz ilość wizytówek i rodzaj papieru, na jakim będą wykonane. Jeśli na Twojej wizytówce znajduje się dużo kolorowych elementów, nie oszczędzaj na papierze i jakości druku, bo efekt końcowy może być niezbyt zadowalający. Jeśli jest to prosta grafika, możesz sobie pozwolić na wybranie najtańszej opcji.

Załaduj pliki, uzupełnij dane do wysyłki i czekaj na przesyłkę. Możesz skorzystać z oferty – druk 24h. W tym przypadku Twoje zlecenie zostanie wykonane jako priorytet i już na drugi dzień będziesz się cieszyć swoimi nowymi wizytówkami.