Jakie foteliki samochodowe wybrać?

Kiedy nasza córeczka nieco podrosła postanowiliśmy z żoną kupić samochód. W ten sposób znacznie łatwiej byłoby nam wozić małą do przedszkola i ją stamtąd zabierać. Nie wspominając już o zaoszczędzonym czasie przy tym. Niestety na początku nasza córka nie była przekonana do nowego środka transportu.

Świetna jakość fotelików samochodowych

espiro foteliki samochodoweMoje dziecko zawsze pozytywnie reagowało na widok samochodów. Można było nawet odnieść wrażenie, że nieco ją one fascynują toteż z początku sądziłem, że spodoba jej się jazda samochodem. Wówczas kupiłem pierwszy lepszy fotelik, żeby po prostu zapoznać córkę z nowym środkiem transportu, jednak ona nie wykazywała najmniejszej chęci, aby jeździć samochodem. Ciągle wolała wracać do wózka nawet jeżeli pogoda nie była za ładna. W pewnym momencie to żona wyciągnęła od córki podczas rozmowy, że zwyczajnie nie jest jej wygodnie w foteliku. Postanowiliśmy czym prędzej to zmieć i zaczęliśmy szukać w sieci odpowiedniego fotelika dla naszej córki, który byłby dla niej ja najbardziej wygodny, a jednocześnie zapewniał jak najlepsze bezpieczeństwo. Nasz wybór padł na markę Espiro foteliki samochodowe tej firmy miały mnóstwo pozytywnych opinii w sieci, ale i nie tylko. Można było przeczytać sporo artykułów na ich temat, nie tylko tych na stronie producenta. To, co nam się bardzo spodobało w foteliku to duży przedział wagowy, a także mnóstwo części które można było regulować odpowiednio do wzrostu dziecka. 

Fotelik był dostosowany zarówno dla niemowląt, jak i kilkuletnich dzieci, a zatem doskonale wpisywał się w nasze oczekiwania. Po jego zakupie i montażu w aucie córka od razu domagała się, żebyśmy ją gdzież przewieźli. Rzeczywiście od razu zauważyłem pozytywną zmianę ponieważ odkąd mamy fotelik córka nigdy nie narzeka na jazdę samochodem, a nawet szybko podczas niej usypia.