konsultacje psychologiczne

Kiedy potrzeba konsultacji psychologicznych?

Pewnego dnia dowiedziałam się, że mój własny biznes został okradziony. Miałam już małe problemy finansowe i nie miałam szans się z tego podnieść. Długo zastanawiałam się nad jakimś sensownym rozwiązaniem. Ostatecznie zamknęłam firmę i odprawiłam swoich pracowników.

Konsultacje psychologiczne pomagają w leczeniu depresji

konsultacje psychologiczneMusiałam zachować się w porządku i odejść z podniesioną głową. Jednak moja sytuacja finansowa nie wyglądała najlepiej. Na dodatek ciągle przychodziły do mnie nowe rachunki, a ja nie mogłam znaleźć żadnej pracy. Wtedy było ze mną coraz gorzej. Straciłam chęć do życia i oddawałam się bezsensownym rozrywką. Pewnego dnia mój brat stwierdził, że strasznie zmieniłam swoje zachowanie i potrzebna mi fachowa pomoc. Pod jego naciskiem zapisałam się na konsultacje psychologiczne Kraków. Tam po szczerej rozmowie z moim terapeutą okazało się, że potrzebne jest leczenie depresji. Musiałam kupić jakieś leki. Moją ostatnią deską ratunku była pomoc brata. Na czas poszukiwania pracy przeniosłam się do niego, ponieważ źle czułam się sama w mieszkaniu. Na dodatek ciągle przychodziły mi do głowy złe pomysły i mogłam zagrażać swojemu zdrowiu. Równocześnie trwało moje leczenie nerwicy. Obgryzałam sobie paznokcie i ciągle nadmiernie mrugałam oczyma. Stanowczo nie byłam zadowolona ze swojej sytuacji.

Po miesiącu wegetacji udało mi się otrzymać pracę w firmie zajmującej się rachunkowością. Ja wiedziałam jak mam zarządzać takimi jednostkami i moje spore doświadczenie przekonało przyszłego pracodawcę. Miałam nadzieję, że za jakiś czas wyjdę ze swoich problemów finansowych i uda mi się samodzielnie stanąć na nogi.