Konkurs na najlepszego producenta mebli

W naszym regionie ogłoszono niedawno plebiscyt na najlepszego producenta mebli. Konkurs ten wiąże sie ściśle ze zbliżającymi sie Międzynarodowymi Targami Stolarskimi, organizowanymi w maju w Poznaniu. Zwycięzca będzie miał możliwość darmowego wystawienia się na wydarzeniu i dostanie usługi reklamowe najlepszej agencji marketingowej w kraju. 

Producenci mebli zjeżdżają na targi

najlepszy producent mebli biurowychMiędzynarodowe Targi Stolarskie zawsze były dobrą okazję dla przedsiębiorców do wypromowanie swoich usług lub produktów. Tegoroczna edycja ma być wyjątkowa z kilku względów. Po pierwsze będzie to jubileuszowe wydarzenie- dziesiąte. Po drugie swój przyjazd zapowiedziała rekordowa ilość uczestników z całego świata. Właśnie z okazji okrągłęj rocznicy, organizatorzy targów zorganizowali konkurs na najlepszego producenta mebli. Z każdego regionu wyłoniony zostanie zwycięzca. I z tej puli wybrana zostanie najlepsza firma. W naszym województwie jest na razie najlepszy producent mebli biurowych z Poznania. Głosowanie odbywa się przez Internet i może wziąć w nim udział każdy, kto zarejestruje się na stronie poznańskich targów. Czas na to jest do końca kwietnia bieżącego roku. Wśród głosujących również zostaną rozlosowane nagrody. Jedną z głównych, jak nieoficjalnie wiadomo, ma być możliwość darmowego zamówienia mebli do domu od jednego z wystawców. A będzie w czym wybierać, bo do Poznania zdjadą się najlepsi z najlepszych. 

Już w połowie maja będziemy mogli wybrać się na Targi Stolarskie, gdzie swoją oferte przedstawiać bedą najlepsze firmy związane z branżą stolarską z całego świata. Tymczasem organizatorzy ogłosili konkurs dla polskich przedsiębiorców, na którym skorzystać mogą również głosujący. Czas na oddanie głosu mamy do końca kwietnia. Warto też pomyśleć o wybranie się na jublieuszowe targi.