Kumpel dał mi fajną koszulkę

Kumpel dał mi fajną koszulkę

17 sierpnia, 2017 Moda 0

 

Z Mateuszem przyjaźnię się już od szkoły podstawowej. Pochodzi on z bogatej rodziny, ale przeszkadza mu to w tym, ażeby się ze mną przyjaźnić. Często się spotykamy i spędzamy razem czas. To na prawdę bardzo fajny i życzliwy chłopak.

Dostałem od niego nową koszulkę carhartt z metką

carhartt koszulkaMateusz powiedział, że jego ojciec ostatnio przywiózł mu mnóstwo nowych rzeczy i chciałby mi coś podarować. Mateusz czasami daje mi ubrania, ponieważ nosimy taki sam rozmiar. Zgodziłem się pójść do niego po lekcjach. Kiedy weszliśmy do jego pokoju to zauważyłem, że ma tam całą stertę nowych ubrań z metkami. Była tam też carhartt koszulka, o której marzyłem od dawna. Mateusz wiedział o tym i od razu dał mi koszulkę, ażeby mógł ją przymierzyć. Zaskoczyłem się i powiedziałem, że przecież taka carhartt koszulka jest droga i nie mogę przyjąć takiego prezentu. Mateusz jednak nalegał. Wziąłem ją i podziękowałem. Mateusz miał jeszcze kilka takich koszulek i dla niego nie miało to znaczenia. Dla mnie z kolei taka carhartt koszulka była wyjątkowo cenna. Kiedy wróciłem do domu to od razu pochwaliłem się rodzicom. Mama powiedziała, że to bardzo ładna koszulka. Będę o nią na pewno dbał i prał ją ręcznie. Chcę nosić ją jak najdłużej. Następnego dnia poszedłem na wykłady w tej koszulce. Mateusz powiedział, że bardzo dobrze na mnie leży i zaoferował, że da mi jeszcze dwie, ponieważ ma takie same. Jego ojciec nie wiedział jakie kolory wybrać i wziął takie, które uważał za właściwe. To ogromny prezent dla mnie.

W przyszłości jak już zacznę pracować to na pewno odwdzięczę się Mateuszowi. Wiem, że on ma wszystko, ale na pewno znajdę coś, co bardzo chciałby mieć. Koszulki noszę cały czas i świetnie się w nich czuje. To najlepsze koszulki jakie kiedykolwiek miałem.