Kupiłam najlepszą zaprawę klejową

Jestem w sklepie. Mąż zadzwonił do mnie jak kończyłam pracę żebym podjechała do sklepu z materiałami budowlanymi i dokupiła zaprawy klejowej. mąż jest budowlańcem i zdecydował się na remont w naszym mieszkaniu. Wziął tydzień wolnego i kiedy ja jestem w pracy on wykonuje prace remontowe.

Szukam dobrej zaprawy klejowej

dobre zaprawy klejoweMąż powiedział mi ile mam zaprawy klejowej kupić ale nie zdążył powiedzieć mi jakiej ma być firmy. Akurat rozładował mi się telefon i nie mogliśmy się ze sobą połączyć ponownie. Postanowiłam podjechać do sklepu, który mi polecił. Mąż często tam robi zakupy i często wspominał, że pracują tam najlepsi specjaliści, którzy mają bogata wiedzę o materiałach budowlanych. Podjechałam do sklepu i powiedziałam sprzedawcy czego szukam. Pan polecił mi dobre zaprawy klejowe w przystępnych cenach. Powiedziałam jaka ilość mnie interesuje. Na szczęście na stanie była odpowiednia ilość więc bez problemu mogłam je od razu zapakować do samochodu. Kiedy dojechałam do domu i zadzwoniłam domofonem mąż poprosił żebym poczekała przy samochodzie i sama niczego nie wnosiła. Muszę przyznać, że dobre zaprawy klejowe były w sporych opakowaniach i dosyć dużo ważyły. Mieszkamy na trzecim piętrze i nie dałabym rady wnieść pięciu worków. Mąż kiedy zobaczył moje zakupy stwierdził, że dokonałam najlepszego wyboru. Miał obawy czy kupie odpowiednią zaprawę klejową ale od razu zaznaczyłam, ze to polecił mi sprzedawca i postanowiłam posłuchać jego rad. 

Widziałam, że mąż był zadowolony, że zrobiłam dobre zakupy. Dzięki temu nie trzeba będzie nic wymieniać i tracić czasu na wracanie do sklepu. Mąż od razu zaprał się za zaprawę klejową żeby jak najszybciej kłaść tapety na ściany w naszym mieszkaniu. Nasz remont powoli się kończy. Poza tapetami mamy już wszystko zrobione.