Lecznicze pasty z wysokim stężeniem CBD

Pasty konopne stanowią najbardziej skoncentrowany produkt pozyskiwany z konopi. Są surową wersję roślin pozyskiwaną w ekstrakcji nadkrytycznym dwutlenkiem węgla kwiatostanów konopi. Pozbawione substancji wspomagających i ulepszaczy charakteryzują się bardzo intensywnym smakiem i zapachem. Mają postać żywicy o brunatno-zielonej barwie, a swoje walory smakowe i zapachowe zawdzięczają różnorodności terpen i steroli charakterystycznych dla konkretnych odmian roślin.

Aromatyczne pasty z konopi

pasta cbdOdpowiednio wyselekcjonowane gatunki konopi dostarczają wielu składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Lecznicza pasta CBD, poza kannabidiolem, bogata jest w flawonoidy, witaminy i związki mineralne oraz mikroelementy. Stanowi jeden z najbardziej skoncentrowanych preparatów wykazujących wszechstronne działanie prozdrowotne. Spożywanie pasty jest niezwykle zdrowe i nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. Niewielka ilość produktu uzupełnia niedobory w obrębie układu endokannabinoidowego odpowiedzialnego za procesy regeneracyjne i protekcyjne w organizmie. Dawkowanie uzależnione jest od indywidualnych uwarunkowań oraz zaawansowania schorzeń. Pasty przyjmowane są doustnie, gdyż większość składników wchłaniana jest przez błony śluzowe. Odpowiednią ilość preparatu należy umieścić pod językiem i odczekać kilka minut, tak, aby receptory układu endokannabinoidowego wychwyciły CBD.

Pasty pakowane są w specjalne pojemniki w postaci ampułkostrzykawki, które ułatwiają dozowanie. Ceny uzależnione są od procentowej zawartości CBD oraz pojemności produktu. Wahają się od 1000 zł wzwyż. Pasty konopne należą do jednych z najdroższych produktów konopnych, są jednak bardzo skoncentrowane i zawierają najwyższe stężenie CBD, dzięki temu stanowią jeden z najbardziej wydajnych produktów.