Limuzyna na wieczorze kawalerskim

Kiedy mój brat zaczął spotykać się ze swoją partnerką, wiedziałem iż będzie to poważny związek. Przez cały czas jak go znałem unikał zobowiązań i raczej nie chciał z nikim wiązać się na stałe. A tutaj taka miła niespodzianka. Po trzech latach związku zaczęli planować wesele. 

Wynajem limuzyny był strzałem w dziesiątkę 

poznań wynajem limuzyny na wieczór kawalerskiTo było naturalne, że mnie jako swojego brata poprosił na świadka. W tym czasie ja też kombinowałem i wiedziałem, że to w mojej gestii będzie urządzenie i wymyślenie naprawdę odjazdowego wieczoru kawalerskiego. Odchodzi się już od takich wulgarnych form. Mój brat sam powiedział, że pasuje mu zwykły klub i tańce albo po prostu jakiś turniej gier. Razem z jego kolegami z pracy i starymi znajomymi stwierdziliśmy, że taki wypad do klubu jest świetnym pomysłem. Przede wszystkim dlatego, że każdy z nas pracuje i to byłaby odrobina rozrywki i odegrania się po całym stresującym tygodniu pracy. Jednak ja nie chciałem, żebyśmy ot tak po prostu pojechali do klubu zwykłą taksówką. Stwierdziłem, że mój brat zasługuje na coś lepszego, dlatego też postawiłem na sprawdzony poznań wynajem limuzyny na wieczór kawalerski. To było bardzo dobre posunięcie, bo mój brat jest ogromnym fanem motoryzacji. Nie wybrałem koloru białego, postawiłem na klasyczną czerń. Opowiedziałem o tym chłopakom i oni także byli zachwyceni. Za dodatkową, niewielką opłatę został nam udostępniony barek. Chciałem jeszcze zrobić rundkę po całym mieście, bo droga do klubu nie była długa.

Brat był zachwycony. Cieszył się jak dziecko. Limuzyna zrobiła na nim wielkie wrażenie, ponieważ była bardzo zadbana i błyszcząca. Dodatkowo elegancko wyglądała w środku. Barek był dobrze zaopatrzony, mamy mnóstwo świetnych zdjęć z limuzyny jak i zabawy w klubie. Teraz mój brat może spokojnie się żenić.