Łóżeczka w białym kolorze

 

Przyszłe mamy jeszcze przed porodem kompletują dla swoim maluszków wyprawki, aby wszystko było gotowe na czas. Bez względu czy decydujemy się spać z dzieckiem czy też nie, musimy mu kupić bezpieczne łóżeczko i podstawowym wyposażeniem.

Czy białe łóżeczka są praktyczne?

łóżeczko białe z szufladąUrządzanie pokoju jest z pewnością jedną z przyjemniejszych rzeczy jakie czekają przyszłą mamę. Przez pierwsze lata życia, dziecko nie wymaga wielu mebli w swoim pokoju, bo ma zbyt mało rzeczy. W miarę jak dorasta, to trzeba dokupować dodatkowe elementy. Pierwsze łóżeczko dziecka powinno być ze szczebelkami, ponieważ chronią one go przed wypadnięciem. Jeżeli chodzi o wybór koloru i modelu, to bardzo praktyczne i uniwersalne będzie łóżeczko białe z szufladą. Jest to kolor, który będzie pasował chłopcu i dziewczynce więc można go wybrać w ciemno. Kwestią jest jedynie jego styl wykonania, ponieważ w sklepach z artykułami dla niemowląt znajdziemy dziesiątki modeli w tymże kolorze. Jeżeli mamy niewielkie mieszkanie i liczy się dla nas każdy centymetr powierzchni, to łóżeczko z szufladą idealnie się sprawdzi. Można w niej schować zabawki malucha, zapasowe artykuły higieniczne dla dziecka czy dodatkowa pościel. Szuflady najczęściej są na całej długości łóżeczka są całkiem pojemne. Jeżeli chcemy, aby łóżeczko przez dłuższy czas służyło dziecku, to warto poszukać modeli z wyciąganymi szczebelkami lub nawet całymi ścianami. Dzięki temu starsze dziecko będzie mogło bez problemy do niego wejść i z niego się wydostać.

Przeważnie klasyczne modele łóżeczek dla dzieci kosztują od dwustu do pięciuset złotych. Im więcej będą miały dodatków, aplikacji, to ich cena wzrośnie. Jednakże najtaniej je kupimy w sklepach internetowych, które sprowadzają je bezpośrednio od producentów.