Łóżeczko dla dziewczynki – piękny baldachim

Moja córka w końcu powiedziała nam, że jest w ciąży. Tak długo czekaliśmy na ten moment, że popłakałam się z radości. Od razu zaczęliśmy się licytować z córką i zięciem o to, co my kupimy dla dziecka. I ostatecznie skończyło się na tym, że przejęliśmy odpowiedzialność za łóżeczko naszego przyszłego wnuka lub wnuczki.

Baldachimy nad łóżeczka dla dziewczynek

baldachim nad łóżeczko dla dziewczynkiNastępnym poważnym krokiem w trakcie tej ciąży, była wiadomość, jakiej płci będzie dziecko. Okazało się, że to będzie dziewczynka, więc teraz mogliśmy już oficjalnie czekać, aż na świat przyjdzie nasza przyszła wnuczka. Gdy było już coraz bliżej rozwiązania, w końcu dostaliśmy pozwolenie od córki na zakup odpowiedniego łóżeczka. Gdy już mieliśmy je w rękach, to mój mąż razem z zięciem zajęli się składaniem go. Poszło im całkiem sprawnie, ale ja zwróciłam uwagę, że jeszcze przydałby się jakiś śliczny baldachim nad łóżeczko dla dziewczynki. Oczyma wyobraźni widziałam właśnie piękny dodatek na górze. Powiedziałam o tym córce i zgodziła się, ze faktycznie wyglądałoby to cudownie. Razem więc już z nią szukaliśmy odpowiedniego baldachimu, który miał nadać całemu łóżeczku tego blasku i magii, by cały pokój mógł korzystać na urodzie tego konkretnego elementu do łóżeczka. W końcu natrafiliśmy na taki baldachim, który dosłownie odbierał nam dech z piersi. Od razu gdy go zobaczyłyśmy, bez słowa zgodziłyśmy się, że to jest ten jedyny, dla kolejnej dziewczynki w naszej rodzinie.

Baldachim okazał się prawdziwie idealnym wyborem. Pięknie prezentował się nad łóżeczkiem i już nie mogliśmy się wszyscy doczekać pojawienia się dziecka na świecie. Łóżeczko było złożone i ostatecznie wyglądało chyba najładniej w całym pokoju, który i tak wyglądał perfekcyjnie, jak wymarzony pokój dziecięcy.