meble hotelowe

Meble hotelowe i escape room

Moda na escape roomy dotarła już do naszego kraju. Teraz w każdym dużym mieście możemy znaleźć przynajmniej kilka takich obiektów, z przynajmniej jednym pomieszczeniem. Jak wyglądają takie escape roomy?

Meble hotelowe stają się wyposażeniem escape room’ów

meble hoteloweSą to pomieszczenia pełne zagadek i łamigłówek. W małych grupach do pięciu osób mamy je wszystkie rozwiązać, dzięki temu otwieramy kolejne szuflady, szafki czy drzwi. Na końcu otwieramy sejf w którym znajduje się kluczyk do drzwi do naszego pomieszczenia. Taka rozrywka jest na pewno ciekawa. Nie jest to tradycyjne spędzanie wolnego czasu, jednak młodzi ludzie chętnie z nich korzystają. W końcu to coś interesującego, nawet jeśli spędza się tam tylko godzinę lub niewiele dłużej (lub krócej, jeśli szybciej rozwiążemy zagadkę). Jak powinien być wyposażony taki pokój? Każdy z nich ma inną tematykę. Może to być pokój seryjnego mordercy, zakład psychiatryczny, pomieszczenia inspirowane dalekimi krajami, innymi galaktykami, czy też więzieniem. W związku z intensywnym użytkowaniem każdego pomieszczenia trzeba zadbać o to, by jego wyposażenie i meble hotelowe nie było jednorazowe. Powinno być trwałe dlatego dobrze jest sięgnąć po wyposażenie wnętrz hotelowych. Jest ono odporne na takie użytkowanie, nawet niestandardowe jak przewracanie, przesuwanie, czy przerzucanie.

Meble hotele są odporne na każde działanie, jak również na wysokie i niskie temperatury, jakie mogą panować w takim pomieszczeniu. Dlatego też meble do hoteli, to coś w co warto zainwestować. Rozejrzymy się za nimi w sklepach meblowych.