Modne łańcuszki celebrytki

 

Łańcuszki typu celebrytka swoją popularność zyskały dzięki gwiazdom. Ja sama ten typ łańcuszka zobaczyłam kiedyś u Magdy Mołek w czasie kiedy prowadziła poranny program śniadaniowy. Cienki łańcuszek z okrągłą płaską blaszką spodobał mi się tak bardzo, że bardzo szybko celebrytkę kupiłam i sobie i swojej mamie z okazji z urodzin.

Co to jest celebrytka?

łańcuszek złoty celebrytkaOprócz Magdy Mołek wiele innych kobiet pojawiało się w tego typu biżuterii. Stąd wzięło się określenie ,,naszyjnik gwiazd”. Kobiety oszalały na punkcie tej biżuterii ponieważ jest delikatna i pasuje do każdego typu stylizacji oraz do noszenia na co dzień. Z czasem łańcuszek złoty celebrytka zaczął przybierać coraz ciekawsze formy, a na rynku można wybierać z wielu rodzaju zawieszek. Łańcuszki dostępne są już nawet w cenach kilku złotych. Ale lepiej zainwestować w taki rodzaj kruszcu, który nie zniszczy się w krótkim czasie. Najpopularniejsze łańcuszki wykonane są ze srebra lub złota. Celebrytki powinno nosić się tuż przy szyi. Ozdoba prezentuje się najkorzystniej kiedy nie jest zbyt długa. Standardowa długość łańcuszka to około 42-45 centymetrów. Bardzo często pojawiają się również bransoletki z podobnym motywem płaskiej blaszki oraz kolczyki. Chociaż rodzajów zawieszek jest wiele to nadal najpopularniejsze są klasyczne płaskie kółeczka. Ich ogromną zaletą jest to, że na blaszce można wygrawerować stosowny napis. Zwłaszcza kiedy biżuterię wręczamy komuś w prezencie.

Chociaż na kółeczku nie zmieści się zbyt wiele to bardzo popularne jest grawerowanie dat, inicjałów lub jednego słowa, które jest swego rodzaju przesłaniem, na przykład: miłość lub wiara. Grawerować można z obu stron kółeczka. Wszystko zależy od gustu i oczekiwań. Celebrytka pasuje zarówno na większe wyjścia jak i użytkowanie codzienne.