Mój najlepszy skórzany portfel

Jestem osobą, która bardzo przywiązuje się do swoich rzeczy. Nie jestem materialistą, jednak kilka rzeczy w moim wyposażeniu, ma dla mnie szczególne znaczenie. Nie lubię zakupów, chodzę na nie tylko wtedy, kiedy muszę, więc gdy już na nich jestem, to staram się kupić coś takiego, co będzie wytrzymałe i starczy mi na długie lata.

Klasyka-mój skórzany portfel od lat

klasyczne portfele skórzaneDziś chciałem napisać kilka słów pochwalnych dla przedmiotu, z którym rozstaję się chyba tylko wtedy, kiedy śpię. Od dawna wiadomo, że klasyczne portfele skórzane są idealne dla każdego mężczyzny. Są eleganckie, nie zajmują zbyt wiele miejsca i są wytrzymałe. Jednak większość z nich po roku, lub trochę więcej trzeba wymieniać. A to się zaczep zepsuje, a to klamra zapinająca. Ja nie mam takich problemów. Mój portfel kupiłem dokładnie dziesięć lat temu. Nie myślałem, że będzie mu służył aż tak długo. Trochę za niego zapłaciłem, ale żona namówiła mnie, że będzie ładnie pasował do wszystkich moich spodni i pasków. No i się zdecydowałem, choć przyznam, że z początku z niechęcią. Okazało się, że jednak dobrze mi doradziła. Jest już ze mną od wielu lat. Mam w nim wiele przegródek, w jednej oczywiście muszę trzymać zdjęcie mojej kochanej żony. W innych trzymam karty do bankomatu, wizytówki, prawo jazdy, dowód, i różne papiery i dokumenty nawet. Wszystko się w nim mieści i mam to pod ręką. Jestem bardzo zadowolony, że w jednym przedmiocie mogę mieć tak wiele innych.

Uważam, że kupno odpowiedniego portfela to podstawa. Człowiek musi mieć swoje schowki, do trzymania pieniędzy i dokumentów. W razie potrzeby trzeba bezpośrednio i szybko sięgnąć, czy po dowód, czy po pieniądze. Mój funkcjonalny skórzany portfel jest dla mnie bardzo przydatny i z powodzeniem mogę go uznać za mój nieodłączny element wyposażenia.