Mundur historyczny szyty na miarę

 

Razem z moimi znajomymi od wielu lat zajmujemy się rekonstrukcją różnych okresów w dziejach Polski. Bardzo lubimy wakacyjne wyjazdy, podczas których możemy wcielić się w żołnierzy różnych krajów. Nasze bractwa mają swoje oddziały w całym kraju i często spotykamy się na różnych imprezach tematycznych.

Zamówienie mundurów historycznych szytych na miarę

mundury historyczneDo każdej imprezy tematycznej musimy być odpowiednio przygotowani. Staramy się, aby wszelkie akcesoria oraz repliki broni i dawnych kostiumów były jak najbardziej zgodne z danym okresem w dziejach. Nasze mundury historyczne szyte są na miarę, na specjalne zamówienie. Współpracujemy z kilkoma zaprzyjaźnionymi pracowniami krawieckimi, które w sposób rzetelny i fachowy pomagają nam tworzyć nasze kostiumy. Z racji tego, że odtwarzamy w dużej mierze walki z okresu II wojny światowej różnych wojsk, nasze umundurowanie historyczne jest bardzo zróżnicowane. W naszych rekonstrukcyjnych garderobach posiadamy repliki mundurów polskich, niemieckich oraz amerykańskich. Posiadamy specjalnie wykonane koszule, spodnie oficerskie oraz bryczesy, a także historyczne płaszcze oficerów Wojska Polskiego oraz różnego rodzaju umundurowanie polowe i galowe. Dzięki takiemu zróżnicowaniu w strojach, jesteśmy przygotowani na odtwarzanie wielu walk oraz defilad z okresu II wojny światowej. Współpraca z dobrymi krawcami zawsze przebiega dobrze, a nasze mundury są wykonane bardzo estetycznie i zgodnie z technikami, które były używane w przeszłości. Dzięki temu nasze bractwo historyczne w jeszcze lepszy sposób może pokazywać i edukować młodzież, a na naszych pokazach mamy okazję przedstawić różne formacje wojskowe z ubiegłego wieku.

Nasze bractwo rekonstrukcyjne jest bardzo popularne. Podczas pokazów walk i broni staramy się w najlepszy sposób przekazać jak najwięcej informacji o wojsku, które broniło terenów Polski w ubiegłym wieku. Pokazujemy również inne formacje wojskowe, aby pokazać zróżnicowanie w dawnych formacjach wojskowych.