Nadruk sublimacyjny na T-shirtach

Istnieje technologia, dzięki której nadruk na danym materiale jest wyrazisty oraz trwały. Jest to szczególnie istotne nie tylko dla producentów ubrań z nadrukami, ale i również dla osób je kupujących, tym bardziej, że ubrania z nadrukami są stale na czasie.

Duży wybór koszulek w Warszawie

sublimacja na koszulkach warszawaJedna z najbardziej skutecznych metod stosowanych do tworzenia nadruków oparta jest na procesie chemicznym, który gwarantuje trwałość wzoru. Jeżeli poszukujemy T-shirtu z trwałym i wyrazistym nadrukiem, najlepsza będzie sublimacja na koszulkach warszawa. W trakcie procesu sublimacyjnego nadruk wnika głęboko w tkaninę, dlatego jest tak trwały i nie schodzi nawet po wielu praniach. Proces ten składa się z kilku etapów. Najpierw drukowany jest wybrany nadruk na papierze transportowym, następnie taki wydruk umieszczany jest na koszulce, a w ostatnim etapie umieszcza się koszulkę w specjalnej prasie. W tym urządzeniu zachodzi właśnie proces sublimacji. Oczywiście, żeby proces taki mógł mieć miejsce konieczny jest sprzęt wysokiej jakości, a także odpowiednio dobrany materiał – najlepszy jest poliestrowy, ale może być też z domieszkami innych materiałów. Dobry sprzęt oraz dokładnie przeprowadzenie wszystkich etapów gwarantuje wyrób dobrej jakości. Nadruk na koszulkach wykonany tą metodą jest bardzo precyzyjny, wyrazisty, a kolory są nasycone. Jest to nie tylko dokładna metoda, ale także jedyna, dzięki której nadruk można umieścić na całej powierzchni koszulki, więc jest jedną z najchętniej wybieranych metod.

Nadruki sublimacyjne są bardzo popularne i i często wykorzystywane na koszulkach czy topach. Dzięki tej metodzie nadruki są bardzo precyzyjne, widać w nich najmniejszy szczegół, a kolory są dobrze oddane, dlatego koszulki z takim nadrukiem są bardzo chętnie kupowane.