Najlepsze ozdobne naklejki

 

Zajmuje się samodzielnym wytwarzaniem różnego rodzaju kartek urodzinowych, zaproszeń, pudełek, ozdabiam też szkło. Generalnie po prostu pracuję twórczo, a potem bardzo dużą część ze swoich prac sprzedaję w Internecie i się z tego utrzymuję. Mam swoje ulubione przybory, które bardzo często wykorzystuję w czasie pracy.

Mam bardzo dużo naklejek ażurowych

naklejki ażuroweJednym z moich ulubionych produktów do ozdabiania są naklejki. W szczególności ażurowe. Uwielbiam naklejki ażurowe, ponieważ można je używać przy naprawdę różnych projektach i na wielu powierzchniach. Do tego mają one naprawdę bardzo dużo wzorów, a jednocześnie jest to bardzo tani produkt, a więc mam takich naklejek w swojej kolekcji bardzo dużo. Całe dwa pudełka od butów. Oczywiście pudełka te odpowiednio ozdobiłam również tego typu naklejkami by wyglądały one ładnie i stanowiły ozdobę. Przed przyklejeniem naklejek ażurowych obkleiłam pudełka kolorowym błyszczącym papierem, na którym naklejki bardzo dobrze się wyróżniają. To za co najbardziej lubię naklejki ażurowe to fakt, że bardzo ułatwiają one pracę i niesamowicie ją skracają. Można kupić np. naklejki, które stanowią różne napisy. Przykładowo zamiast na każdym zaproszeniu, które wykonuję nadrukowywać albo ręczne pisać słowo „zaproszenie” przyklejam naklejkę z napisem, która jest wypukła i wygląda zupełnie jak nadrukowana. Najczęściej takie naklejki nie mają żadnych specjalnych kolorów, ale ja mam specjalne pisaki do kolorowania foli, dzięki którym przeistaczam je w naprawdę kolorowe dzieła sztuki.

Naklejki ażurowe mogę wykorzystywać na wiele różnych sposobów dlatego tak bardzo je lubię i mogę je polecić każdemu. Są one tanie, a bardzo użyteczne więc tanim kosztem można stworzyć np. naprawdę ładne kartki świąteczne czy też ozdobić jakieś przedmioty w domu.