Najlepsze torby sportowe

Mama twierdzi, że mężczyźni nie dbają o swoje rzeczy. Mówi, że wszystkie moje skarpetki i spodnie, zawsze są poprzecierane i brudne i nadają się tylko do wyrzucenia. Jednak nie zauważa pewnego jednego, małego szczegółu. Ja ćwiczę bowiem piłkę nożną, biegam, pracuję fizycznie, więc nie dziwię się, że kobiety się nie brudzą. Nie mają po prostu tylu fizycznych obowiązków co my, faceci.

Moja wytrzymała torba na trening

wytrzymałe torby sportowe z logoMama mimo tego, że czasem sobie ponarzeka, bardzo o mnie dba. Kupiła mi ostatnio wytrzymałe torby sportowe z logo, bo wiedziała, że poprzedni plecak do niczego się już nie nadaje. Specjalnie wypytała sprzedawcę, czy aby ten model będzie wytrzymały i odporny na zabrudzenia i przetarcia. Powiedziała, że syn wszystkiego bardzo intensywnie użytkuje, więc zależy jej na trwałości. Sprzedawca chyba ją przekonał, bo w końcu się na nią zdecydowała. Jednak gdy mi ją wręczała, stwierdziła, że mam na nią uważać, bo nic więcej od niej nie dostanę. Przyznam szczerze, że ta sytuacja wydarzyła się jakoś półtora roku temu. Od tej pory cały czas używam swojej torby od mamy. Jest naprawdę odporna na jakiekolwiek sytuacje i warunki atmosferyczne. Kiedyś nawet wylał mi się na nią napój i wszystko dało się niezauważalnie zetrzeć. Ma dwie przegródki w środku, więc mogę sobie oddzielić, co jest na trening po pracy, a co przyda mi się do pracy. Na zewnątrz również ma kieszonkę, w której trzymam swoje śniadanie. Jestem już więc jej długodystansowym użytkownikiem.

Ludzie, pamiętajcie, że mamy zawsze lubią sobie pomarudzić, ale kochają nas jak nikt inny. Gdyby mogła, to wcale nie kupowała mi torby, skoro miała o mnie zdanie, że niszczę wszystko co mam. A jednak mi ją wzięła, bo wiedziała, że na pewno mi się przyda. No i miała rację, jak zawsze.