Niepowtarzalne statuetki na różne okazje

Niepowtarzalne statuetki na różne okazje

23 listopada, 2020 Usługi 0

Wiele osób zastanawia się w jaki sposób można sprawić niepowtarzalny prezent drugiej osobie. Jedną z najczęściej wybieranych metod jest kupno alkoholu, albo jakiegoś innego upominku. Nie mniej jednak na rynku możemy znaleźć wiele innych przedmiotów, dzięki którym możliwe będzie dokonanie wielu ciekawych podarunków.

Zamówienie statuetki na prezent

statuetka na zamówieniePrzykładem takiego rozwiązania może być kupno niepowtarzalnej statuetki wraz z dedykacją, czy życzeniami. Tego rodzaju pomysły na prezent stają się coraz bardziej popularne nie tylko wśród osób starszych, ale również wśród młodszych osób. Na rynku istnieją miejsca, gdzie możemy dokonać zakupu gotowego produktu, albo powierzyć jego wykonanie profesjonalnemu artyście. Dostępne wzory oraz modele statuetek są naprawdę niezwykłe i mogą zrobić wrażenie na każdym niezależnie od wieku. Jeśli chodzi o wykonanie przedmiotu takiego jak niepowtarzalna statuetka na zamówienie możemy to zlecić wielu artystom. Najbardziej popularne są jednak te, które wykonane są w całości z metalu. Metalem, który idealnie nadaje się do tego celu jest stal, brąz, czy żelazo. Możemy oczywiście powierzyć artyście wykonanie przedmiotu w całości z metalu szlachetnego takiego jak srebro, czy nawet złoto. Jednakże koszt takiej statuetki oraz zakupu samego surowca na ten cel będzie niezwykle wysoki. Z tego też powodu bardzo ważne jest dokonanie rozeznania w zakresie cen poszczególnych przedmiotów.

Ma to bowiem bardzo duże znaczenie. Cena wykonania statuetki zależy w dużym stopniu również od projektu oraz nakładu pracy. Te dwa czynniki bardzo często potrafią podnieść cenę danego przedmiotu nawet o około dwadzieścia procent. Istotna jest także wielkość danego przedmiotu. Dzięki zastosowaniu modelu, który nie będzie zbyt duży możemy liczyć na wykonanie takiej statuetki za około sto złotych.