Noszenie plecaka na jedno ramię jest wygodne

W szkole to nie lubiłem nosić tornistra, bo mi się on nie podobał. Zawsze wrzucałem książki do torby sportowej i było mi wtedy o wiele wygodniej. Mama tego nie rozumiała ale z czasem odpuściła i nie musiałem nosić więcej tego niewygodnego plecaka do szkoły.

Nie chcę innego plecaka bo ten jest wygodny

plecak na jedno ramięZ czasem sprawiłem sobie plecak na jedno ramię, który od razu stał się moim ulubionym. Jest mi wygodnie i mogę zapakować tam wszystkie rzeczy. Na początku w liceum to jako jedyny miałem taki plecak na jedno ramię, ale po jakimś czasie zauważyłem, że coraz więcej osób taki nosi. Rówieśnicy przekonali się, że to fajne rozwiązanie, które również postanowili stosować. Mama teraz już nie namawia mnie na żaden plecak na oba ramiona, ponieważ wie, że i tak nic nie wskóra. Ostatnio musiałem kupić nowy, bo mój stary, który noszę od lat już jest bardzo zniszczony. Mama od razu dała mi pieniądze i powiedziała, że sam mam sobie kupić to, co chcę. Oczywiście od razu wiedziała, że kupię taki sam plecak na jedno ramię, który nosiłem do tej pory. W sklepie wybór jest ogromny i takie plecaki są bardzo modne. Ceny również były zróżnicowane i mogłem wybrać to co najbardziej mi się spodobało. Wybrałem świetny plecak w kolorze czarnym. Od dawna o takim marzyłem, bo ma idealny fason i jest wyjątkowo wygodny. Pasek jest dodatkowo wzmocniony i wypełniony miękką gąbką, która znacznie podwyższa komfort jej noszenia. Do domu wróciłem na prawdę bardzo zadowolony i mama to od razu zauważyła.

W szkole mój nowy plecak spodobał się wszystkim kumplom i od razu mnie pytali gdzie go kupiłem. Następnego dnia już Eugeniusz miał taki sam plecak i wszystkim się nim pochwalił. Podoba mi się jego plecak co nie jest dziwne, bo przecież mam taki sam. To dobry wybór.