Nowoczesne fotele do salonów fryzjerskich

Wykończenie salonu fryzjerskiego w stylu retro jest coraz częściej stosowane w nowo powstających zakładach. Jest to styl wymagający wykończenia z zastosowanym określonych materiałów wykończeniowych, oraz zastosowania artykułów wyposażenia, także charakterystycznych dla tego stylu.

Solidne fotele fryzjerskie wysokiej jakości

fotele fryzjerskie retroSzczególnie salony barberskie oraz zakłady fryzjerstwa męskiego, zostają wykańczane w ponadczasowym stylu. Dodaje on odpowiedniego charakteru wnętrza salonu, oraz pozwala na poczucie komfortu przez klientów korzystających z usług zakładu. Fotele fryzjerskie retro, idealnie pasują do nowoczesnych zakładów, urządzonych w ponadczasowym stylu. Charakteryzują się wysokim poziomem jakości oraz wytrzymałości, a także nawiązują swoim wyglądem i konstrukcją do wzoru pierwszych na świecie foteli fryzjerskich. Producent foteli dla salonów fryzjerskich i kosmetycznych, wyposaża je w elektryczny system umożliwiający regulację położenia i pozycji fotela, tym samym zapewniając wysoki poziom poczucia komfortu podczas korzystania ze stanowiska fryzjerskiego. Obicie fotela wykonane jest z wysokiej jakości skóry, odcień kolorystyczny obicia możemy dobrać podczas składania zlecenia produkcji fotela. Ze względu na osadzoną powłokę impregnacyjną, obicie odporne jest przed oddziaływaniem wielu czynników niesprzyjających, przed przecieraniem i utratą naturalnej barwy skóry.

Dzięki wysokiej jakości, fotel może zostać wykorzystywany przez wiele lat, oraz nie utraci on na swoim estetycznym i eleganckim wyglądzie. Zdecydowanie warto więc zapoznać się z możliwościami nabycia foteli fryzjerskich w adekwatnych ilościach do posiadanych w salonie stanowisk dla klientów. Do zakupionych foteli, możemy dobrać pozostałe artykuły wyposażenia salonu, także w stylu retro.